Hotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló

4,6
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Hotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló
Hotel Aqua-Sol - Korzó Étterem HajdúszoboszlóHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. június 24.barátokkal járt itt
Érdekes, hogy ugyanabban az étteremben mekkora ingadozások vannak a konyha teljesítményét tekintve. Az utóbbi években valahogy úgy alakult a programom illetve főként a barátim programja, hogy valahogy szinte évente elkeveredtünk az Aqua Solba. Tavaly nyáron legutóbb, talán idén is megyünk, ki tudja. Toronymagasan a tavalyi étkezésünk volt a legjobb.
Hotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2018. február 25.családjával járt itt
Ezúttal nem csak a szállodai vacsora-ízutazást élveztük, hanem a la carte ebédet is fogyasztottunk.
Vacsoránál és a la carte étkezésnél is egyaránt hibátlan kiszolgálás, széles választék, finom ízek.
Csak dícsérni tudom.
2017. április 9.barátokkal járt itt
2013-as látogatásom óta valahogy úgy hozta a sors, hogy tavaly és tavalyelőtt is meglátogattam az Aqua Sol hotel éttermét. Mindkét esetben az a la carte étlapról választottunk. Tavalyelőtt meglepően gyenge formáját mutatta a hely, erről nem született beszámoló, most már nem is fog. Tavaly nyáron viszont nagyon kellemes meglepetés volt szinte minden tányér.
Kiváló 2017. február 24.a párjával járt itt
A legjobb.Szallovendegkent voltunk ott... Udvarias kiszolgalas, atlagon feluli etelek.Minden friss es elegendo.Meg a dietasokra is gondolnak.Jo hangulatu zene, visszaidezi azt a multat szamomra, ahol az etkezes meg a nap fenypontja volt.MInden amit mondok,csak szuperlativusokban teszem. Jah es puszi a fopincernek.URIEMBER!!!Imadom!!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 2.a párjával járt itt
- Igaz, hogy karácsonykor szállóvendégként jártunk a hotelben, de mivel az egész szállodát a "konyha viszi" , ezért most ezt szeretném értékelni, illetve az egekig dicsérni! -Ízléses terítés,szép ünnepi dekoráció, kedves, udvarias, mosolygós személyzet! Minden este kellemes, halk szalonzene szólt a háttérben.
Hotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - BelsőHotel Aqua-Sol - Korzó Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Szállóvendégként jártam itt, de most az étterem kínálatát szeretném kiemelni. A vacsoránál a bőség zavara várja az éhes vendégeket, az ételek különlegesek (nem egy hagyományos szálloda kínálat), és ízesek. Külön ügyelnek a különleges táplálkozási igényekre (vega, gluténmentes. . . . ).
2014. november 13.barátokkal járt itt
Az Aqua Sol hotel éttermében véletlenül jutottunk el, sofőrt játszottam, cserébe a gesztus kedvezményezettje meghívott annak hotelnek az éttermébe, ahová elvittem. Hallottam már korábban erről a helyről, valamelyik tévéműsorban is szerepeltek a séfek, kíváncsian vártam, hogy mit produkál a konyha.