Atusék

Vegetáriánus  •  Táplálkozástudatos  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő
Regisztráció2015.10.07
Utoljára itt2020.08.13

Szörnyű 2015. október 7.a párjával járt itt
Gyerekkori élményeink után , nagyon vágytam Miskolctapolcán eltölteni egy pár kellemes napot. A városban nem csalódtam,a Barlangfürdő,mellyel a szálláshely reklámozza magát, olyan messze van,mint Makó Jeruzsálemtől. A fürdő egy kicsit arrébb van, nem is tudom, hogy mit keres a szálláshely honlapján.
Kastély Villa válasza
Kedves vendegek.
Kedves xy miert is nem valalja a nevet?
Csaladi valalkozasunk azert alakult, hogy mindenki jol erezze magat a kituno szallasunkon amit 2015 majusaban uj engedelyeztetes,felujitas utan nyitottunk.
Tehat nem rossz allapotu a szallashely! ! !
Onok vagy osszekevertek mas szallasal vagy a konkurencia vagy csak az irigysegbol irjak a kulonbozu allitasokat.
2015. október 24., Kastély Villa, üzemeltető
2018. január 30.családjával járt itt
Általában ha Trófea, akkor Óbuda. Voltunk már nyáron,télen,mindig jól éreztük magunkat. Persze eltekintve az olyan látványtól,mint pupozott kanalazott tatárbeefsteak mélytányerból,gyümölcsleves mellé (bele)muflon pörkölt. ez kinek-kinekaz ízlése. 2018. Január 28-án este voltunk szülinapot ünnepelni,és bizony a jó kaják mellett volt egy két kellemetlenség a pincerekkel.
Kiváló 2017. február 24.a párjával járt itt
A legjobb.Szallovendegkent voltunk ott... Udvarias kiszolgalas, atlagon feluli etelek.Minden friss es elegendo.Meg a dietasokra is gondolnak.Jo hangulatu zene, visszaidezi azt a multat szamomra, ahol az etkezes meg a nap fenypontja volt.MInden amit mondok,csak szuperlativusokban teszem. Jah es puszi a fopincernek.URIEMBER!!!Imadom!!