Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló

4,8
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó HajdúszoboszlóHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. február 2.egyedül járt itt
Mi tagadás, elolvastam, mit is írtam a Mirage-ról mielőtt nekifogtam volna a mai élmény értékelésének. Leginkább azon csodálkoztam, hogy miért adtam a beltérnek öt pontot, miközben sosem tetszett igazán. Talán figyelmetlenségből. Ma csak egy amolyan gyorstesztre ültem be, hogy lássam, tartják-e a színvonalat. Tartják.
Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - BelsőHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - BelsőHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - BelsőHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Belső
2018. június 24.családjával járt itt
Az összejövetel célja: házasságkötés utáni vigadalom. A családhoz közeli baráti minőségben vettünk részt az eseményen. A menü összeállítása kifogástalan volt, a díszítéssel, tálalással kapcsolatban teljes elégedettség. Udvarias pincérek, folyamatos felszolgálás. Az ételek visszafogott ízesítéssel készültek.
Kiváló 2017. október 1.a párjával járt itt
Nem előszőr jártunk a Mirege Étteremben,ha finom és különleges ételeket szeretnénk enni,ide jövünk. Különleges alapanyagok,jó minőségű és megfelelő mennyiségű ételek vannak,gyönyörű tálalással. A környezett szép,rendezett,a felszolgálók előzékenyek,kedvesek és nagyon értik a dolgukat.
Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Étel/italHotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 4.a párjával járt itt
Megfelelő módon vannak tálalva az ételek, elegáns, kellemes hely. Az ételek árai a minőséget, és különlegességet tükrözik. Bátran merem ajánlani az éttermet! Örömmel állapítottuk meg, hogy bor és pálinka választékuk is eléggé széles, bár enni mentünk nem pedig inni, mégis találtunk mindenből megkóstolni valót.
Kiváló 2016. július 16.barátokkal járt itt
A Hotel Délibáb egy nagyon komoly komplexum, van benne négy étterem, igen, négy, ezek közül állítólag a Mirage a legjobb, ezt jegyzik országosan, a Gault Millau kalauz 11 ponttal jutalmazza őket. Van még két kávézó és egy söröző.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Már többször jártunk Hajdúszoboszlón ezen a kedves és színvonalas helyen. A város központjában,jól megközelithető helyen van. Nagyon szépen ,esztétikusan berendezett étterem. Figyelmes pincérek,gyors kiszolgálás a jellemző. Az étterem remek ötlete,hogy különleges vacsorákat szervez egyes ünnepnapok alkalmával/Valentin nap,borvacsora stb.