Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 5-7.

Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó Hajdúszoboszló a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Mi tagadás, elolvastam, mit is írtam a Mirage-ról mielőtt nekifogtam volna a mai élmény értékelésének. Leginkább azon csodálkoztam, hogy miért adtam a beltérnek öt pontot, miközben sosem tetszett igazán. Talán figyelmetlenségből. Ma csak egy amolyan gyorstesztre ültem be, hogy lássam, tartják-e a színvonalat. Tartják.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Az összejövetel célja: házasságkötés utáni vigadalom. A családhoz közeli baráti minőségben vettünk részt az eseményen. A menü összeállítása kifogástalan volt, a díszítéssel, tálalással kapcsolatban teljes elégedettség. Udvarias pincérek, folyamatos felszolgálás. Az ételek visszafogott ízesítéssel készültek. Viszont a sütemények jellegtelen, "nagyüzemi" készítésűek voltak.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Nem előszőr jártunk a Mirege Étteremben,ha finom és különleges ételeket szeretnénk enni,ide jövünk. Különleges alapanyagok,jó minőségű és megfelelő mennyiségű ételek vannak,gyönyörű tálalással. A környezett szép,rendezett,a felszolgálók előzékenyek,kedvesek és nagyon értik a dolgukat. A színvonal ,bőven megfelel a 4 csillagos szállodának.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 4.
Megfelelő módon vannak tálalva az ételek, elegáns, kellemes hely. Az ételek árai a minőséget, és különlegességet tükrözik. Bátran merem ajánlani az éttermet! Örömmel állapítottuk meg, hogy bor és pálinka választékuk is eléggé széles, bár enni mentünk nem pedig inni, mégis találtunk mindenből megkóstolni valót. Mindenből törekednek a magas minőségre, melyet tényleg meg is valósítanak.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Délibáb egy nagyon komoly komplexum, van benne négy étterem, igen, négy, ezek közül állítólag a Mirage a legjobb, ezt jegyzik országosan, a Gault Millau kalauz 11 ponttal jutalmazza őket. Van még két kávézó és egy söröző. A Mirage hotelben mindaz együtt van, amit mi szeretünk egy étteremben: jó kiszolgálás, barátságos beltér, kellemes háttérzene, kreativitás, magyar gyökerű konyha, igényesség, jó alapanyagok, szép tálalás és megfizethető árak.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10.
Már többször jártunk Hajdúszoboszlón ezen a kedves és színvonalas helyen. A város központjában,jól megközelithető helyen van. Nagyon szépen ,esztétikusan berendezett étterem. Figyelmes pincérek,gyors kiszolgálás a jellemző. Az étterem remek ötlete,hogy különleges vacsorákat szervez egyes ünnepnapok alkalmával/Valentin nap,borvacsora stb.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
3 nap/2 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, Playstation használattal
2020.01.20. - 2020.05.28.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 14.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.03.01. - 2020.11.30.
Mary Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Hotel Délibáb - Mirage Étterem & Kávézó HajdúszoboszlóX