Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló

2,9
21
értékelés
8. helyezett
a 63 hajdúszoboszlói étterem közül
$$$$
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
17 fotó

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló - Vendégvélemények összefoglalója

A Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló a fürdőkomplexum részeként működik, és a gyors önkiszolgáló rendszerrel szolgálja ki a vendégeket. A hely közvetlenül a strand és a medencék közelében található, így a fürdőzés után könnyen lehet étkezni. Az étterem kínálata többféle napi menüt és kis- illetve nagy adagokat tartalmaz, így könnyen lehet választani napközben.
Tovább olvasom >>

21 vendég értékelése alapján

Kiváló
10%
10%
Átlagos
30%
Gyenge
30%
Szörnyű
20%
2,9Ételek / Italok
2,5Kiszolgálás
2,7Hangulat
2,8Ár / érték
3,3Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Nelson Hotel Hajdúszoboszló - Karácsony
Nelson Hotel Hajdúszoboszló
84.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől reggelivel
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Október 23-i hosszú hétvége
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
184.680 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Nagyerdő Debrecen - Campus Fesztivál
Hotel Nagyerdő Debrecen
53.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló vélemények

15
12
5
96
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 7.családjával járt itt
Egy egész napot töltöttünk az Aqua Palace-ba a családdal együtt. Az étkezdében a személyzet kedves volt, igazi menza jellegű a kiszolgálás. Mindenki sorba áll a kis tálcájával választ a napi menü kínálatból, vagy ha az nem tetszik akkor válogathat még rengeteg finomságból. Az ételek egyszerűek és finomak.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
21 értékelés / 3 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.