Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló

3,4
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2013. június 10.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk a hajdúszoboszlói Aqua Palace-ban. Maga a fürdő szép, tiszta, jó kialakítású, a gyerekek imádták, hamar eltelt a nap. Mint tudjuk a vízben mindenki megéhezik (főleg a kicsik), ezért átmentünk a fürdő önkiszolgáló éttermébe. Ami pozitív: tiszta, rendezett, a személyzet normál hozzáállású.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Pocsék, szörnyű, ehetetlen de legalább drága. Csakhogy nincs választási lehetőség a fedett részen, így mindenki vigyen magával szendvicset, jobban jár. A gyümölcsleves mosogatólé ízű, a milánói spagetti savanyú és kisujjnyi gomák vannak az üres paradicsomszószba beledobálva , a rántott hús egy magy mócsing. Csupa csupa negatív!
Szörnyű 2023. március 22.a párjával járt itt
2023 03 22. Csak egy friss sültkrumplit ettem volna, de valószínűleg az előző napit kaptam. Száraz szivacsos, hideg! Visszaadtam javasoltam, hogy egyék meg és szégyeljék magukat, hogy ilyet ki mernek adni!
Szörnyű 2017. február 1.barátokkal járt itt
3 féle menüből választhattunk,13 órakor közölték,hogy az A menü elfogyott. A férjem ehetetlen sonkás tésztát kapott,mi petrezselymes burgonyát ettünk sertéspörkölttel,de olyan sós volt a frankfurti levessel együtt,hogy nem tudtuk megenni! ! ! 3 perc múlva újra volt A menü sertéspörkölt helyett marhapörkölt volt galuskával!
Gyenge 2016. november 24.családjával járt itt
Novemberben sok választása nincs az embernek, ha az AQUA Palace (egyébként nagyon jó) szolgáltatásait veszi igénybe, és megéhezik. Az ételek konzerv és levespor ízűek, a rizs, galuska szikkadt, talán nem is aznap készült. És ráadásul ár/érték arányban nem mondható olcsónak. Korábban egyszer-kétszer már étkeztünk itt, akkor ennyire nem volt negatív az élmény.
Gyenge 2018. június 30.gyerekekkel járt itt
A fülledt meleg és a rengeteg légy miatt negatív. A főnök úr nagyon figyelmes és kedves volt, viszont ha ő nem volt jelen, a dolgozók egyből lazâbbra vették a figurât!
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Szörnyű 2018. március 26.családjával járt itt
Eltöltöttunk négy napot (csü-va), de az aqua palace étterme nem üti meg az alapszintet sem. 3 féle menü, de egyik nap sem sikerült kedvünkre valót találni. Próbálkoztam nem menüs rantott sajttal, sült krumplival, de meg ezek is ehetetlen műkaják voltak, a majonezt inkabb nem is említem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 30.családjával járt itt
Karácsonyi ottjártunkkor ettünk az étteremben . Azt hittük nincs másik télen nyitva , de később rájöttünk tévedtünk , van a gyógyrészlegen is é olcsobban . Most már mindegy . Négyféle menű van, és mindegyik 1400 Ft . Kicsit sokalltam , és ráadásul , egyik sem volt kedvünkre való . Így az ajánlatok közül választottunk .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. január 5.barátokkal járt itt
December 31-én habpartyn vettünk részt az élményfürdőben. 21-02 óráig volt svédasztalos étkezés meghirdetve, jobbnál jobb falatokat ígérve. Ezzel szemben már 3/4 10-kor üres tálak fogadták az éhes vendégeket. Összeszedett maradékokat löktek elénk, az éjféli virslit kezdték el megfőzni, és negyedóránként 8-10 szelet rántott húst dobtak a várakozó nép elé.
Gyenge 2022. október 14.a párjával járt itt
11-én többet számláztak.
12-én még nem volt dél, de már hideg volt az ebéd.
Számlát nem adtak. A kiszolgáló kézzel csipegetett az ételekből.