Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló

2,9
21
értékelés
8. helyezett
a 63 hajdúszoboszlói étterem közül
$$$$
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem HajdúszoboszlóHungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló
17 fotó

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló - Vendégvélemények összefoglalója

A Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló a fürdőkomplexum részeként működik, és a gyors önkiszolgáló rendszerrel szolgálja ki a vendégeket. A hely közvetlenül a strand és a medencék közelében található, így a fürdőzés után könnyen lehet étkezni. Az étterem kínálata többféle napi menüt és kis- illetve nagy adagokat tartalmaz, így könnyen lehet választani napközben.
Tovább olvasom >>

21 vendég értékelése alapján

Kiváló
10%
10%
Átlagos
30%
Gyenge
30%
Szörnyű
20%
2,9Ételek / Italok
2,5Kiszolgálás
2,7Hangulat
2,8Ár / érték
3,3Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Nelson Hotel Hajdúszoboszló - Karácsony
Nelson Hotel Hajdúszoboszló
84.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől reggelivel
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Október 23-i hosszú hétvége
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
184.680 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Nagyerdő Debrecen - Campus Fesztivál
Hotel Nagyerdő Debrecen
53.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül

Hungarospa Aqua-Palace Önkiszolgáló Étterem Hajdúszoboszló vélemények

34
57
10
37
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Pocsék, szörnyű, ehetetlen de legalább drága. Csakhogy nincs választási lehetőség a fedett részen, így mindenki vigyen magával szendvicset, jobban jár. A gyümölcsleves mosogatólé ízű, a milánói spagetti savanyú és kisujjnyi gomák vannak az üres paradicsomszószba beledobálva , a rántott hús egy magy mócsing. Csupa csupa negatív!
1Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
1Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
21 értékelés / 3 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.