Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family HajdúszoboszlóHotel Aurum Family Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family HajdúszoboszlóHotel Aurum Family Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló bemutatkozása

2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten a kisgyermekes családok részére kínál megfelelő szállást, elhelyezést és pihenést. Családok részére kialakított szobái, szolgáltatásai egyedülállóan állnak a kicsikkel érkezők rendelkezésére.

A Hotel Aurum Family legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
A Hotel Aurumban remekül éreztük magunkat. Jó helyen volt a szálloda,minden kényelmünk megvolt,ami egy igazi nyaraláshoz kell! ! Külön jó pont,h. volt légkondi a 35 fokos melegben. A személyzet azonnal intézkedett,ha szükségünk volt valamire. Nekem az volt a lényeg,h. ki tudjak kapcsolódni a hétköznapi feladatok alól. Erre maximálisan jó volt, nem kellett főzni, mosogatni stb. . .
Átlagos 2017. április 24.barátokkal járt itt
Barátainkkal töltöttünk el egy hosszú hétvégét Önöknél. Tiszta, kényelmes szoba,talán ennyi a pozitívum. A foglalásnál nem derült ki, hogy az "Ambrózia wellness" egy másik szálloda wellness részlege,zuhanykabinból kifolyik a víz,kilépőt nem kaptunk,recepción nem szokás a vendéget üdvözölni,reggelinél nincsenek újratöltve a melegen tartó tálalók,programlehetőségek hiánya!
2017. április 11.a párjával járt itt
Párommal két éjszakát töltöttünk a hotelben teljes panzióval. A szálloda szép, modern berendezésű, kellemes hangulatú. A szobák tágasak, az ágy mellett még kanapé is helyet kapott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A svédasztal (reggeli, ebéd, vacsora) választékos, friss, újratöltik, ha szükséges.
2017. február 16.a párjával járt itt
Februárban jártunk itt a kedvesemmel. Nagyon szép modern a hotel különleges berendezéssel és dizájnnal. A szobánk tágas volt,kényelmes ággyal,fürdőben jó nagy zuhanykabinnal. Az ételek finomak voltak de hiányoltuk a különlegesebb fogásokat. Ami nekünk nagyon nagy csalódás volt hogy nem volt teljes wellness részlege,azért egy 4****-os szállodánál elvártunk volna.
2016. december 19.a párjával járt itt
Kuponos foglalásunk volt, ami miatt ár-érték arány tökéletes volt. A szoba mesés. Még nem találkoztam ilyennel, hogy a tévét lehet úgy nézni az egyiknek, hogy a másikat ne zavarja. Nagyon hiányzik egy 4* szállodában a wellnes. Igaz át lehet járni a szembe szállodába, de az télen elég körülményes. Nagyon közel van mind két fürdőhöz, ez nagyon jó. Meg voltunk elégedve .
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Ismét a Family vendégei voltunk Férjemmel!
Tiszta,kényelmes szobák bőséges és ízletes ételek,kedves és udvarias személyzet . .
nem csalódtunk most sem !
Gyógykezelésekre átjártunk a szomszédos hotelbe,így a gyógyvizes fürdőzésünk is kedvezményes volt!
Egy hátránya van a Familynek,hogy nem rendelkezik saját gyógyvizes medencékkel!
Ennek ellenére is csak ajánlani tudom mindenkinek !
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - VendéglátásHotel Aurum Family Hajdúszoboszló - VendéglátásHotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. november 26.gyerekekkel járt itt
Novemberben voltunk itt unokánkkal. Nagyon szép, kényelmes szobánk volt. Nagy erkéllyel. Bőséges svédasztalos reggeli volt. Fürdő a közelben. Vizimanót ki se tudtuk csalni belőle. Még nekem is kellett csúszdázni. Személyzet nagyon kedves, segítőkész. Mindenkinek ajánlom. Van egy Közlekedési és technikai múzeum. A kedvünkért kinyitották. Nagyon érdekes volt.
Kiváló 2016. szeptember 22.családjával járt itt
Az interneten megjelent fotók hitelesek, valóban izléses, szép, kellemes szálloda, kedves és diszkrét személyzettel. A reggeli és a vacsora bőséges, nagyon ízletes. Közel van a strandhoz, központi helyen van, minden nagyon közel van. Ami negatívum: hárman voltunk 3 nap, 2 éjszaka.
Átlagos 2016. szeptember 17.családjával járt itt
A szobák szépek és tiszták viszont a zuhanykabin nyílásán kifolyik a víz ami a szobai szőnyegbe szívódik be.Az ágy kényelmes.A recepciósoknak nem szokásuk köszönni.Reggelinél volt háromféle felvágott ha az egyik elfogyott azt nem pótolták.A narancslé kifogyott így csak almalé maradt.A kávét nem lehet kávénak nevezni.
2016. május 13.családjával járt itt
Édesanyámmal kettesben töltöttünk el itt egy hétvégét. A szálloda kellemes fogadótérrel várja a vendégeket. A recepciós hölgy gépiesen eldarálta az információkat. A szoba tetszetős, ha az ember megszokja a mindent beborító mozgalmas mintákat. A berendezés modern, az ágy nem nyikorog, kényelmes. Tv a falon.
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Szobák
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 1./a
1900
• szauna • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó