Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family HajdúszoboszlóHotel Aurum Family Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family HajdúszoboszlóHotel Aurum Family Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló bemutatkozása

2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten a kisgyermekes családok részére kínál megfelelő szállást, elhelyezést és pihenést. Családok részére kialakított szobái, szolgáltatásai egyedülállóan állnak a kicsikkel érkezők rendelkezésére.

A Hotel Aurum Family legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2026.02.15-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Kitűnő konyha,remek személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek !Hamarosan visszatérünk ide!
Kiváló 2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Mindennel elégedettek vagyunk. Kedves a személyzet az ételek is finomak voltak. Szoba is rendben volt. A takarító nénik is kedvesek és segítőkészek. Mivel nincs saját medencéje át lehetett menni más szállodákba medencézni. Ez jó ötlet.
2018. július 21.a párjával járt itt
Amikor oda értünk a szállodába a párommal oda mentünk a recepciohoz és mondta a hölgynek hogy xy névre foglaltam szállást míg ő oda vágta nekem a Papírt és közölte hogy ezt kell kitölteni hozza teszem se egy koszonessel se semmivel plusz 1tollal amikor 2en vagyunk. kicsit vicces volt de mindenkinek lehet rossz [moderálva - a szerk.
Kiváló 2018. július 13.családjával járt itt
Minden tokéletes volt . Csak ajánlani tudom mindenkinek !
Tisztaság a szobában . A személyzet kedves ! A centrumban találhato ami kozel van a strandhoz.
Az ételek isteni finomak és boségesek. Semmibol nemvolt hiány. Nagyon jol megvan oldva a svédasztalos reggeli és vacsora mindenki talál számára finom ételeket. . KOszonjuk hogy ott lehetettunk. . .
Kiváló 2018. április 29.a párjával járt itt
Három szép napot töltöttem a párommal Hajdúszoboszlón a Hotel Aurum Familyben. Pozitív élményeink voltak jórészt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek, az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. A szoba kényelme és tisztasága megfelelő volt.
Átlagos 2018. február 13.gyerekekkel járt itt
Az itt tartózkodásunk indoka (mint a hotelben kiderült sok más embernek is) egy bizonyos oldalon vásárolhtó akciós kupon volt. A szobákat félpanzióval, egynapi ebédkuponnal, welcomedrink kuponnal lehetett igényelni. A welcome drink 2 lehetőség volt: egy elég szupermáketes nevű orosz pezsgő vagy narancslé( lévén, hogy családbarát szálloda).
2017. november 20.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként megelégadéssel vettem,hogy még udvariasabb a személyzet ! Ideges lettem,mikor egyik reggel kb. 7 órakor megszólalt a tűzjelző hangja ! ! Nagyon érdekes,hogy csak három szoba reagált rá-kinéztünk a folyosóra-valószínű téves riasztás volt. A férfiak valószínű aludtak,mert a két szobából csak hölgyek néztek ki !
2017. október 18.gyerekekkel járt itt
Mielőtt ide utaztunk volna olvastam az értékeléseket a szállodáról. Volt pozitív és sok negatív is. Mi maximálisan elégedettek voltunk. 8 hónapos babával mentünk. Amit kértünk be volt készítve a szobánkba. Tiszta, szép szoba kedves szemèlyzet. Kislányunk Mercit imádta mindig mosolygós segítőkész volt amit külön köszönünk neki.
Gyenge 2017. október 16.családjával járt itt
Foglalásunkkor és azt követően többször telefonos egyeztetés után két egymás melletti szobát kértünk. Persze mire odaértünk ez nem valosult meg mert "szépségkirálynő" jelöltekkel tele volt a szálloda. 14-16 éves lányok voltak akiknek a viselkedésük nyomda festéket nem tűrt. Egész éjjel nem lehetett aludni.
2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szépen berendezett, modern, hangulatos, az ágy kényelmes, a gyermekeknek kialakított földszinti játszószoba pedig kiváló ötlet! A 4 csillaghoz képest azért apróbb dolgok hagytak kívánnivalót maguk után. Superior szobában a zuhanyfülke ajtaján belül nincs kilincs, így csak trükközéssel bírja az ember magára csukni.
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 1./a
1900
• szauna • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó