Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2015. január 14.a párjával járt itt
Másodjára töltöttük a szilvesztert ebben a szállodában, és nem csalódtunk, ismét remekül éreztük magunkat! ! ! A személyzet kedves, segítő kész, külön köszönet érte! ! Az ételek finomak, rengeteg választékkal. A szobák ízlésesek, kiválóan alkalmas a pihenésre. A szilveszteri hangulat remek volt. Csak ajánlani tudom mindenki számára! !
Kiváló 2014. november 2.a párjával járt itt
Sok éve visszajáró vendégként érdeklődéssel figyeljük a szálloda épületének megújulását. A termál medencék mellett kialakítottak egy fényjátékkal és élményelemekkel tarkított wellness medencét, szaunákat, gőzkabint.
Kiváló 2014. október 1.a párjával járt itt
Az elmúlt héten öt napot töltöttünk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet maximálisan kedves,udvarias. Érkezésünkkor bemutatták a szállodát,kedvesen végigvezettek a számunkra új helyen. A pincérek figyelmesek,készségesek voltak. Finom ételeket ettünk, a választék lenyűgöző volt.
Kiváló 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda összességében pazar. Csodálatos szoba (superiorban voltam), kitűnő éttermi, recepciós, bári design. Kedves, figyelmes dolgozók.
Saját welnesse ugyan kicsi, de: közvetlen átjárás van a strand, aqua palace, csúszdapark trióba (Európa legnagyobb ilyen létesítménye! ). Csomagajánlatban foglalt belépőink voltak, amiket így nagyon kedvezményesen vehettünk igénybe.
Szuper!
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
Tisztelt Cím! Nagyon tetszett minden és maximálisan megvoltunk elégedve. at értékelés ezt tükrözi. A szolgáltatások csak azért kapott jó értékelést mert az volt rossz hogy mi nyugdíjas hazaspár vagyunk és ha igénybe vesszük a kinti fürdőt akkor csak egy alkalommal fél óra idővallun az amikor vssza tudunk úgy menni hogy ne kelljen újból jegyet vásárolni.
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
A szállodával a legmesszebb menőkig elégedettek voltuk. *5-ös! ! ! ( . . tudom 4*-os :))
Jutalomba kaptuk a pihenést, de biztos még visszatérünk! A szálloda tiszta, kényelmes; a konyha kiváló, az ételek bőségesek; a személyzet segítőkész, barátságos! MINDEN TÖKÉLETES VOLT! Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A felújított szállodában nyaraltunk férjemmel, életünk egyik legszebb élménye volt. A szobák káprázatosak, az ágy kényelmes Billerbeck matrac, melyen a fekvés, alvás nagyon pihentető volt. Az ágynemű is Billerbeck, puha, légáteresztő. A szoba légkondis, amiért nem kell fizetni felárat külön. Az ételek, na azok egyszerűen mennyeiek, bőségesek.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Párommal voltam ebben a szállodában tavaly 2-szer is. Nagyon tetszett minden kiváló volt a wellness az ételek és a kiszolgálás. Negatívum csak annyi volt,hogy a vacsorához meg kellett venni magunknak az inni valót. De ez lényegtelen. A szobák is jol felszereltek voltak,igaz kicsik de a célnak megfelelnek,hisz az ember nem azért megy wellnessbe hogy a szobában ülljön.
Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a száloda gyönyörűen felújitották. A kiszolgálás kifogástalan az ételek nagyon finomak a wellnes részleg nagyon szép de egy ekkora Hotelbe lehetne nagyobb is a szobákról is ez a véleményem szépek kényellmesek jól felszereltek de kicsik amúgy mi szeretjük biztosan visszatérünk nyáron is.
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
Barátainkkal szálltunk meg a Délibáb Hotelben. A szálloda nagyon jó elhelyezkedésű, európai színvonalú szolgáltatásokkal. Gyönyörűen, igényesen felújított. Az ételek finomak, bőséges választékkal. Az ünnepi hétvégén nagyon kellemes szórakoztató programokkal várták a vendégeket. A személyzet udvarias, segítőkész és rendkívül barátságos.