HErika

HErika adatlapja

Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2017.11.23

Kiváló 2014. január 16.családjával járt itt
Remek, hangulatos étterem. Bőséges étel választék, ami nagyon ízletes. Az étterem modern, hangulatos, talán nem régiben újíthatták. Az árak nagyon kedvezőek. A kiszolgálás kedves, segítőkész és amin meglepődtem, a vacsora befejeztével megkérdezték szeretném-e becsomagoltatni a maradékot. ( én elég kis étkű vagyok).
Kiváló 2013. május 4.a párjával járt itt
Egy kis nyugodt pihenés kedvéért választottuk az általuk hirdetett "szüreti hétvégét". Remek döntés volt! A szálloda nyugodt, csendes, tiszta és ízlésesen berendezett. A pince étterem kialakítása rendkívül hangulatossá és kellemessé teszi az ízletes vacsora elfogyasztását. A programok szervezése és kivitelezése igazán dicséretes.
Kiváló 2017. november 23.a párjával járt itt
A főutcán található hirdetőtábla nem rossz ötlet. Némi keresgélés után találtuk meg a helyet, de nem csalódtunk benne. Az étterem igen ízkéses berendezésű és nagyon kellemes hangulatú. A személyzet nagyon udvarias, figyelmes volt. Az étlap választéka igen gazdag, elfogadható áron. Az általunk rendelt étel nagyon bőséges volt és nagyon finom.