Hotel Járja Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a gyógyfürdő és az Aqua-Palace élményfürdő mellett található szálloda az épületen belül üzletekkel, szép szobákkal várja a vendégeket.

A Hotel Járja legnépszerűbb csomagjai

Hotel Járja Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak (min. 6 éj)
Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Már többször jártunk a hotelben. Mindig nagyon kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. Nagyon jól éreztük magunkat. Jó elhelyezkedés. Tiszta, rendezett környezet. Remélem a következő nyaralásunk is ebben a hotelban lesz. Nagyon finom és bőséges Alhamra tálat kaptunk, a fagyis kehely fantasztikus volt.
Átlagos 2016. január 20. járt itt
A "svédasztalos reggeli" nagyon gyenge. Ennyire alacsony színvonalú ételeket én szállodában nem kaptam. Pl. teába nincs citrom, a vaj a tányér szélére kenve, választék 0.
Az első éjszaka fáztunk a szobában. A lepedő alatt nylon lepedő! ! ! ! Felháborítónak tartom.
A TV-ben kb 5 magyar csatorna, a többi külföldi. Az elem a kimerülés határán. A személyzet unott.
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
A névnapomat töltöttük a Hotelbe. A recepciós, hölgyek kedvesek külön kiemelve Járja Ritát . A tisztaság kiváló,ha valami gondom van a takarítónő eligazított. A svédasztalos reggeli tragédia a pincértől külön kérvény egy tükörtojásra és megjegyzésre hozva. A sajt kicsi kockára vágva. A vaj szintén kiadagolva.
Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
2014 karácsonyát töltöttük itt három gyermekünkkel. Nagyon kedvesen fogadtak a személyzet maximálisan segítőkész kedves volt! Tökéletes ár érték arány! A vacsora kicsit döcögött illetve volt hogy az ebéd egy óra alatt kaptuk meg a rendelés leadása után ez kicsit kellemetlen volt. Az ételek minősége kifogástalan volt! Bár szerintem érdemes elgondolkozni a svédasztalos vacsorán!
2014. november 5.a párjával járt itt
Párommal, már harmadik alkalommal szálltunk meg ebben a hotelben, általában Bio - étel és borfesztivál hétvégén. Először az apartmant tudtuk megcsípni, mert ez volt az utolsó szabad hely, másodszorra szobát foglaltunk. Nekünk az apartman jobban tetszett. A reggelivel voltak problémáink, kevés, egyhangú reggeli volt(ha volt)nagyon sokszor kellett kérni, hogy ez is, az is elfogyott.
Kiváló 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda maga és környezete nagyon jó, könnyen megközelíthető. Az ételek nagyon ízletesek voltak, a szoba tiszta és kényelmes. A grátisz, a fürdő belépő roppant kedves gesztus volt a szálloda részéről, itt töltöttünk egy egész napot. A személyzet kedves és udvarias. Az alagsori garázs nagyon jó szolgálatot tett a nagy meleg miatt. Szívesen visszamennénk és ajánlani szeretném másoknak.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kellemes, szép, tiszta a hely a város legjobb helyén. A strand és a sétány közel van. Bár a wellness részleg nem üti a csúcskategóriát, szerencsére a jó idő miatt nem is voltunk rákényszerülve. A szobákat rendesen takarítják, a személyzet figyelmes és udvarias. Sajnos az árban foglalt reggeli egy kissé gyenge. Összességében nagyon szép emlékeink maradtak a helyről.
Kiváló 2014. május 5.a párjával járt itt
A párommal március 16-tól egy hetet töltöttünk Hajdúszoboszlón, kezelésekkel, félpanzióval itta Járja vendéglőbe volt az étkeztetés. A Gambriusz házba laktunk , nagyon szuperül berendezve, a konyha teljes felszereltséggel, tv, videó, könyvek, mikró, főzőlap sőt még mosógép is volt.
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2014. március 24.családjával járt itt
Kuponos kedvezménnyel és Szép kártyával fizettünk, ami semmikép se volt hátrány. Nagyon közel van a gyógyfürdőhöz,ami lényeges. gyönyörű tiszta ,megfelelő méretű szobák. Kedves,kellemes,segítőkész személyzettel. Wellness részlege is megfelelő. a svédasztalos reggelivel nem voltunk teljesen elégedettek,elfogyott több étel,nagyon nehezen pótolták.
Ár érték arány megfelelő
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Nagyon elegáns szimpatikus és fürdő közeli szálloda udvarias személyzettel = Hotel Járja Hajdúszoboszló. Mindenkinek ajánlom aki nyugalomra és kényelemre vágyik!
Értékarányos üdülés! Közel a fürdő és a centrum ,minden igényt szolid áron kielégít !
Megéri az éárát ,kényelmes praktikous,a garázy az alagsorban ingyenes és zárt !
Hotel Járja Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 6.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem