Hotel Járja Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a gyógyfürdő és az Aqua-Palace élményfürdő mellett található szálloda az épületen belül üzletekkel, szép szobákkal várja a vendégeket.

A Hotel Járja legnépszerűbb csomagjai

Hotel Járja Hajdúszoboszló - Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak (min. 6 éj)
Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon nagyon kedvesek voltak az ott dolgozók, ez nagyon imponált nekünk. Nem volt hangoskodás vagy zaj nyugodtan lehetett pihenni. Nagyon jó az elhelyezkedése, mindent megtalálni a közelben. Nagyon finom volt a reggeli. A parkolási lehetőség kimondottan tetszett, így biztonságban tudhattuk az autót.
Átlagos 2013. december 27.a párjával járt itt
Jéghideg volt az apartmannak mondott szoba érkezésünkkor. Másnap délelőttre melegedett fel. A szekrények kicsik, a zuhanykabin gyermek méretű. A svédasztalos reggeli az utolsó napot kivéve kritikán aluli. A reggelinél egyik felszolgáló mogorva, barátságtalan volt. A főétkezések finomak, bőségesek voltak.
2013. november 22.családjával járt itt
Már többször is jártunk itt. Nagyon kedves a személyzet az apartmannok nagyon kényelmesek, tiszták. Kéréseinket maximáslisan teljesítették. Az épület alatti garázs nagymértékben növeli a jó közérzetet, mert biztonságosan lehet parkolni. A reggelinél merültek fel kifogásaink az ételek utánpótlása és egyhangúsága tekintetében.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. november 20.kollégákkal járt itt
Szállásra és pihenésre is kitűnő hely. A személyzet nagyon kedves,segítőkész. Jó az elhelyezkedés nagyon közel van a fürdő komplexumhoz. Nagyon jó a hatalmas terem garázs. Az étteremhez tartozó étterem úgy tudom nem a Járja tulajdona,ami nem is lenne baj,de javasolnék a reggelihez többféle pékárút ,főleg kiflit zsömlét esetleg rostdúsabbat.
Kiváló 2013. november 4.a párjával járt itt
A wellness részleg felszereltsége közepes, a kondigépek nem annyira profi minőségűek, a jakuzzi kicsi. A reggelihez többféle péksüteményt javasolnék,a teának való víz, és a lefőzött kávé langyos volt.
A hotel nagyon tiszta, a személyzet kedves, barátságos. A pincérek "rugalmasak" segítőkészek, előzékenyek.
Összességében jól éreztük magunkat.
2013. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A megérkezésünkkor kellemesen tapasztaltuk, hogy a hotel a fürdő szomszédságában helyezkedik el, amelyhez teremgarázsban parkolóhely is tartozik. A második emeleten kaptunk szobát, de ez nem okozott problémát, mert az épületben korszerű lift működött. A szoba megfelelően tágas, illetve klimatizált volt.
2013. július 23.barátokkal járt itt
Már nagyon sok hotelben megfordultam életem során ( szerencsére ), de én még ilyen kedves és vendégszerető emberekkel nem találkoztam. Hajdúszoboszló kedvelt uticél, főleg nyáron. Nagy a tömeg a strandokon, az utcán, az üzletekben és szállást is alig lehet találni (mármint jót). Mi is így voltunk ezzel, de a Járjában szerencsére még volt hely, így befértünk.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Mi 4 napot töltöttünk el a Hotel Járjában, csodálatos tiszta szoba fogadott bennünket, nagyon kedves személyzet és isteni finom a konyhájuk gyors kiszolgálás!!!!Tavaly nem sikerült ott már helyet foglalnunk de oda jártunk át vacsorázni! Csak ajánlani tudom mindenkinek,s ha sikerül újra ott szeretnék az idén is meg szálni...
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Mi csak egy éjszakát töltöttünk el a Hotel Járjában, de nagyon jól éreztük magunkat, és tökéletes választás volt minden tekintetben.
Tisztaság, igényesség jellemzi az egész hotelt, a személyzet udvarias, és segítőkész volt.
Amennyiben lehetőségünk lesz, újra felkeressük a hotelt..és örömmel ajánlom másoknak is!!
Kiváló 2013. március 4.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas, kényelmes a szoba. Egyetlen hiányosságot tapasztaltunk: mivel gyógyfürdővel rendelkezik a város, a fürdőruháknak, törölközőknek nem volt elég szárítóhely, törölközőtartó. A 3 menüből választható vacsora egyhangú volt, desszertet egy alkalommal sem kaptunk. Ezen kívül semmi más problémánk nem volt.
Hotel Járja Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 6.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem