Hotel Járja Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a gyógyfürdő és az Aqua-Palace élményfürdő mellett található szálloda az épületen belül üzletekkel, szép szobákkal várja a vendégeket.

A Hotel Járja legnépszerűbb csomagjai

Hotel Járja Hajdúszoboszló - Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak (min. 6 éj)
Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Járja Hajdúszoboszló vélemények

2016. augusztus 28.családjával járt itt
Először jártunk ebben a hotelben és az ár miatt nem vagyunk csalódottak. Igaz, hogy nem I. osztályú, de hát nem is azt választottunk. A hozzá tartozó étterem viszont kritikán aluli, elsősorban a reggeli miatt. Mindennap ugyanaz volt a választék: lecsókolbász sütve, kemény kenyérszelet bundázva olajosan, tojásrántotta, tükörtojás, tejbegríz és kb.
Átlagos 2018. november 21.a párjával járt itt
10 napos gyógykezelésre érkeztünk Hajdúszoboszlóra. A közelben lévő megszokott "szállodánk" telt házas volt, a fürdő közelsége miatt választottuk a Járja-t. Éppen akkor volt a Bio étel és Bor Fesztivál ami az utcában van, az erkélyről láttunk, hallottunk sok mindent. Pihenni szinte lehetetlen volt az utcára néző szobánkban.
Hotel Járja Hajdúszoboszló - KörnyékHotel Járja Hajdúszoboszló - Belső
Gyenge 2018. november 17.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló legfrenkventáltabb helyén elhelyezkedő szálloda. Kívülről, belülről szép, tiszta hotel. A wellness részlege gyenge. Az étkezés minősíthetetlen. Félpanziós ellátásban a vacsora menüválasztásos, melyben egyféle levesből lehet "választani". A főfogás egy gyengébb iskolai menzára emlékeztet, mind minőségben, mind mennyiségben.
Átlagos 2016. január 20. járt itt
A "svédasztalos reggeli" nagyon gyenge. Ennyire alacsony színvonalú ételeket én szállodában nem kaptam. Pl. teába nincs citrom, a vaj a tányér szélére kenve, választék 0.
Az első éjszaka fáztunk a szobában. A lepedő alatt nylon lepedő! ! ! ! Felháborítónak tartom.
A TV-ben kb 5 magyar csatorna, a többi külföldi. Az elem a kimerülés határán. A személyzet unott.
Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
2014 karácsonyát töltöttük itt három gyermekünkkel. Nagyon kedvesen fogadtak a személyzet maximálisan segítőkész kedves volt! Tökéletes ár érték arány! A vacsora kicsit döcögött illetve volt hogy az ebéd egy óra alatt kaptuk meg a rendelés leadása után ez kicsit kellemetlen volt. Az ételek minősége kifogástalan volt! Bár szerintem érdemes elgondolkozni a svédasztalos vacsorán!
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kellemes, szép, tiszta a hely a város legjobb helyén. A strand és a sétány közel van. Bár a wellness részleg nem üti a csúcskategóriát, szerencsére a jó idő miatt nem is voltunk rákényszerülve. A szobákat rendesen takarítják, a személyzet figyelmes és udvarias. Sajnos az árban foglalt reggeli egy kissé gyenge. Összességében nagyon szép emlékeink maradtak a helyről.
Kiváló 2014. május 5.a párjával járt itt
A párommal március 16-tól egy hetet töltöttünk Hajdúszoboszlón, kezelésekkel, félpanzióval itta Járja vendéglőbe volt az étkeztetés. A Gambriusz házba laktunk , nagyon szuperül berendezve, a konyha teljes felszereltséggel, tv, videó, könyvek, mikró, főzőlap sőt még mosógép is volt.
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2014. március 24.családjával járt itt
Kuponos kedvezménnyel és Szép kártyával fizettünk, ami semmikép se volt hátrány. Nagyon közel van a gyógyfürdőhöz,ami lényeges. gyönyörű tiszta ,megfelelő méretű szobák. Kedves,kellemes,segítőkész személyzettel. Wellness részlege is megfelelő. a svédasztalos reggelivel nem voltunk teljesen elégedettek,elfogyott több étel,nagyon nehezen pótolták.
Ár érték arány megfelelő
Átlagos 2017. december 26.a párjával járt itt
Akarácsonyt önöknél töltöttem párommal. mely nagy csalódást okozott mind kettőnk számára. A hotel szép tiszta, csendes de az étterem kkiszolgálása kritikán aluli. Úgy választékban mint mennyiségben. Aszálloda vendégei nagyrészt ugyanazon a véleményen vannak, sajnálom hogy a szálloda tulajdonosai nem tesznek ennek érdekében semmit hogy ez javuljon, mert igy rontja a szélloda szinvonalát nagyon.
Kiváló 2017. március 20.a párjával járt itt
Egy kuponos oldalon vásároltam erre a helyre 3 napos hétvégét a páromnak ajándékként. A leírásban az volt, hogy egy sima 2 ágyas standard szobát kapunk, így nagyon meglepődtünk, hogy egy elég nagy apartman méretű szobát kaptunk nagy ággyal, előtérrel, nagy gőzkabinos fürdőszobával és erkéllyel.
Hotel Járja Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 6.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Mélygarázs, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem