Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

A Silver Hotel legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére (min. 2 éj)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok (min. 2 éj)
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver napok félpanzióval (min. 2 éj)
Silver napok félpanzióval
2025.01.05-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2013. május 8.gyerekekkel járt itt
Ami nagyon tetszett a kiváló és nagyon finom ételkínálat, és a személyzet gyors reagálása a kérésemre. És akkor rá is térnék ami nem tetszett, mivel a szobánkban hangyák mászkáltak a padlószőnyegen és az ágyon, kérésemre azonnal intézkedtek, illetve felajánlották, egy másik szobát ha ez nem szűnik meg.
2013. május 6.a párjával járt itt
Abszolút elégedett voltam, a szállás megfelelő, a szoba tiszta, a kategóriájának megfelelő. nagyon elégedett voltam az ellátással, a reggeli és az ebéd is megfelelős színvonalú. Korrekt volt a parkolás bonyolítása is. A welness részleg is teljesen rendben volt, kényelmes, nem voltak sokan, pihenésre abszolút alkalmas.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt a személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt. Az ellátás nagyon szupi volt a félpanzióban volt nagy választék. A szoba szép és rendezett volt és nagyon tiszta. A wellnes részleg nagyon jó volt igazán nagyon jó volt akiszolgálás és minden csak a vendégek körűl forgott. Tisztaság és rend volt mindenhol. Igazán nagyon király volt minden.
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki jól akarja magát érezni.
A hely gyönyörű, az ételek kiválóak, a személyzet szolgálatkész. A szoba kitűnő, a wellness jó.
Sok szállodába voltunk a férjemmel eddig de talán ez volt a legjobb, minden téren. Ajánlom minden korosztálynak,mindenki jól érezheti magát. Pót szilveszteri időszakban voltunk, jó hangulat volt.
A pincérek nagyon kedvesek.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk egy hétvégén a szállodába. Mi az új épületben voltunk elhelyezve. Az elhelyezés fantasztikus volt, a szobának pezsgőfürdőkádas fürdőhelyisége volt. Az étterem a régi épületben volt, de a reggeli friss levegő még jól is esett. A reggelihez pezsgőt is lehetett kérni. A vacsora svédasztalos volt.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Két kis gyermekemmel és a férjemmel töltöttünk egy hétvégét a hotelben. Az ételek finomak voltak, jó volt a kiszolgálás. A szoba is kitűnő volt, az apartmanban voltunk, családoknak kitűnő. A személyzet is kedves volt. A gyerekek nagyon élvezték a wellness részleget. Ami nagyon jó volt, hogy mindig volt hely a gyerekeknek a medencében. A masszázs és a szauna is nagyon jó volt.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt karácsony és szilveszter közötti időszakban töltöttünk el 4 éj/5 napot a szállodában tb kezelésekkel együtt.
Az étterem kínálata, a szálloda tisztasága, welnes részlege,és a kezelések egyaránt kielégítő volt.
Sok szállodában voltunk már, de életünk egyik legjobb szállodája, mindenben legmaximálisabban kielégítő!
2013. április 23.a párjával járt itt
Kllemes hétvégét töltöttünk a párommal a Silver Hotelben. A szálloda két részből áll az út két oldalán szemben egymással. Mi a régi épületben voltunk. Itt volt az étterem. A régi szárny wellness részlege elég kicsi és a kinti medence még nem volt feltöltve, ezért át kellett menni az út másik oldalán lévő új szárnyba.
2013. április 23.barátokkal járt itt
A barátaimmal egy kellemes hétvégét töltöttünk el!Finom ételek,szinvonalas kiszolgálás,hangulatos!wellness részleg kicsi de jól funkcionáló..A külsö medence fergeteges volt,egy élmény..!A relaxációs terem a pálmafákkal is super a pihenni vágyoknak!Családbarát az egyész szálloda! Nagyon jó volt!!:)
2013. április 23.a párjával járt itt
Húsvét alkalmával szálltunk meg itt. Hangulatos,szép hely,az ételek különlegesek,a szoba nagyon kényélmes,igaz az ünnep alkalmával nagyon sokan voltak,ami főleg étkezéskor érződőtt. jól éreztük magunkat. Nagon igényeses az egész szálloda. Jártunk már több helyen,de az ágy és az ágynemügarnitura kényelme "finomsága"felülmulhatatlan volt. köszönjük. . . . . . .
Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 25.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • cukrászda
Wellness Hotel Szindbád