Silver Hotel Hajdúszoboszló ★★★★

Silver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló
Silver Hotel HajdúszoboszlóSilver Hotel Hajdúszoboszló

Silver Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában a négycsillagos Hotel Silver superior minden igényt kielégítő 170 klimatizált szobával, étteremmel, konferencia központtal, teljes körű wellness szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várja a pihenni, kikapcsolódni, gyógyulni vágyó vendégeket.

A Silver Hotel legnépszerűbb csomagjai

Silver Hotel Hajdúszoboszló - Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére (min. 2 éj)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok (min. 2 éj)
Nyári Silver Napok
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver napok félpanzióval (min. 2 éj)
Silver napok félpanzióval
2025.01.05-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Silver Hotel Hajdúszoboszló vélemények

2013. április 23.a párjával járt itt
Télen voltunk a Hotelben férjemmel. Nagyon szép hely, a szoba kényelmes, tiszta. A személyzet nagyon kedves volt. Az ital árak a tehetősebb emberek pénztárcájához igazítottak,lehetne kicsit olcsóbb. Minden nagyon jó, szép volt. Negatívum: A hűtő leolvadt, szerencse hogy akkor hideg volt. A fűtés nagyon zúgott , így az első éjszaka zavaró volt.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk férjemmel a Silver Hotelben(Hajdúszoboszlón). Bár az idő nem volt kifogástalan, kárpótolt minket a szálloda pazar kínálata és a személyzet kedvessége. Kiemelném a szálloda éttermét, ahol gyönyörű környezetben fantasztikus ételeket kóstolhattunk végig. Minden igényt kielégít a szálloda felszereltsége.
Átlagos 2013. április 22.a párjával járt itt
Mi a párommal töltöttünk el kellemes 3 napot a szállodában. Elöször is nagyon tetszett ,hogy nagyon jó helyen van a szálloda könnyen megtalálható másrészt tetszett a szálloda kivűről és belűlről is (első benyomás fontos számomra) A recepciós aznap nagyon kedves volt. Ami a pincérekről nem mondható el.
Kiváló 2013. április 22.barátokkal járt itt
Üdvözlöm! Megérkezésünkkor az első benyomás azonnal pozitív volt. Udvarias ügyintézés a recepción és a látvány a márvány hall a bőr ülőgarnitúrával azonnal megfogott. Már szobáink rendelkezésünkre álltak,igazán inpozáns, nagyméretű, ízlésesen berendezett. A fürdőszoba viszont a szoba méretéhez képest elég kicsi.
2013. április 16.kollégákkal járt itt
Kellemes három napot volt szerencsém itt tölteni. A szálloda tiszta, a személyzet kedves és segítőkész volt. Amit kiemelnék az az étterem, ami nálam öt csillagos volt. Nem csak a pazar kinálat, hanem az asztaltársaság elhelyezése, a zenés est, a picérek memoriája a konyhafőnök személyes kedvessége elismerést érdemlő.
Kiváló 2013. április 15.családjával járt itt
Február 12-13-14 én volt szerencsénk kipróbálni családommal a Hotel szolgáltatásait. Az ellátással maximálisan elégedettek voltunk nem volt zsúfolt a wellness . A személyzet udvarias ,kedves. A szobák tisztasága megfelelő. Az étkeztetés nagyon jó volt annyi finomság ami ott volt az leírhatatlan ,nem beszélve a tálalásról ami nagyon ízléses.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - VendéglátásSilver Hotel Hajdúszoboszló - BelsőSilver Hotel Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2013. április 13.a párjával járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel elégedettek voltunk, szoba,tisztaság tökéletes,a személyzet figyelmes és segítőkész! Az ételek kiválóak és minden ahhoz,hogy kipihenjük magunkat! Igaz, hogy kicsi és kevés a medence,de éppen akkor nem volt sok a vendég! Az asztalitenisz+játékterem is kellemes kikapcsolódást és szórakozást nyújtottak.
2013. április 8.gyerekekkel járt itt
A kültéri medencénél nincs árnyékoló, ez nyáron nem jó a tűző napon , esőben pedig megázunk ( ez főleg a hétvégére volt jellemző.)

Tetszett a tágas tér ( szoba,medence tér- pihenő)személyzet szolgálatkész figyelmes.
Átlagos 2013. április 7.gyerekekkel járt itt
Két épületből álló együttes. Mi tavasszal voltunk. Nagyon kellemetlen volt, hogy vizes hajjal, testel kellett átvonulnunk, ha a másik Wellness részt akartuk használni. Ami zsúfolt volt, kicsi, és kissé lelakott. Ráadásul nincs benti úszómedence. Csak kinti, aminek a hőmérséklete 5 fok volt. Még NDK turistáknak is hideg.
2013. április 5.a párjával járt itt
A személyzettel kevés érintkezésünk volt, ami azt jelenti, hogy nem kellett problémákat megoldanunk, észrevétlenül szolgáltattak, magas színvonalon. A tisztaságra sem lehetett panasz, jó volt mind a szoba és közösségi területek, mind a fürdők tisztasági állapota, a nap minden szakában (esős időszak volt).
Silver Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 25.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • cukrászda