Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2019. július 8.gyerekekkel járt itt
A csomagot ajándékba kaptuk, tehát az alapárat nem tudom, a hétvégi és gyerek felárral együtt 27 ezer forintot fizettem pluszba, ezt kissé sokallom a 2 éjszakáért. Az elhelyezkedés tényleg kiváló, csendes helyen van, de könnyen megközelíthető minden.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Külső képMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Medence/kert
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Júliusban töltöttünk itt 5 éjszakát,családi nyaralásként párommal és 7 éves kislányunkkal. Csendes,nyugodt övezetben található a nyaraló,a fürdőtől 20 perc sétára. A reggeli bőséges volt,előző délután készítette be a személyzet,mire megjöttünk a strandról,már bent volt minden a hűtőben.
Átlagos 2017. június 21.családjával járt itt
2017. 06. 16. 17. 18. -án tartózkodtunk itt. Sajnos pont rossz időt fogtunk ki. A szállás a fürdőhöz közel van (Gabi ház) az állomástól viszont messze. 19. 990 Ft volt tesco utazás-on keresztül. Mivel hétvégén vettük igénybe+kellett fizetni IFA-t, "adminisztrációs díjjat" (soha sehol se fizettem még ilyet)a vége 30. 000 Ft lett.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - KörnyékMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Külső képMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - KörnyékMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Szobák
2015. szeptember 14.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk el az apartmantban, nekünk nagyon megfelelt és semmi gond nem volt. A wifi nem mindig működött, de nem internetezni mentünk így lényegtelen volt számunkra. A szállás adó velünk korrekt volt nagyon. A reggeli bekészítésük nagyon bőséges volt. A Hotel Délibáb wellness fürdője nagyon szépen és elegáns.
Gyenge 2015. április 16.a párjával járt itt
A Relax7. hu-n keresztul vásároltam 2 kupont, amit elore kifizettem. A választott idopont helyett a Húsvét elotti hetet ajánlotta a tulajdonos felesége. Persze, nem szólt elore, hogy ez feláras idoszak! ! A tobbi vendégnek sem szóltak errol. Egy fiatal pár kifejezetten olyan idopontot kért, amikor nem kell felárat fizetni.
Gyenge 2014. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel béreltük ki at apartmant. Az épülettel és a berendezéssel nem volt gond, megegyezett a meghirdetettel. Viszont a főzőlap hibás volt és ezt a tulajdonos/átadó "elfelejtette" megemlíteni. Amikor rákérdeztem, annyi válaszuk volt, hogy "Ilyen az élet". Kártalanítás, bocsánatkérés temészetesen szba sem jött, mint ahogy a számlaadás sem.
Kiváló 2014. január 18.gyerekekkel járt itt
Ami nagyon-nagyon tetszett az az hogy borzasztóan udvarias és vendég centrikus volt a tulajdonos. A szállás gyönyörű, tiszta és csendes - elérhető áron luxus -. Ami az ellátással kapcsolatos bőséges a reggeli, szuper a vacsora! Remélem a közel jövőben is alkalmunk lesz elmenni ide. És ismerősöknek barátoknak is fogom ajánlani. A város fürdői szépek, és tiszták. Az Aqua Palace csodálatos.