Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2021. december 10.családjával járt itt
November végén érkeztünk. 6 éjszakát töltöttünk itt. Az alsó és az emeleti apartmant egyaránt kivettük(4fő). Csalódnunk nem kellett semmiben. Kimondottan kellemes mediterrán jellegű környezet fogadott minket. Ha egy kicsit jobb időben érkezünk biztos vagyok benne,hogy a kertben található minőségi grill eszközöket is kipróbálom(majd legközelebb).
Kiváló 2020. október 11.családjával járt itt
Még januárban vásároltam a szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztül ezt a 6 nap, 5 éjszakás utalványt, a vírus miatt többször kellett átváltoztatni az időpontokat, mire most okt. 7-12. ig megtörtént a pihenés. Mivel ez egy akciós utalvány volt, egy kicsit féltünk, hogy milyen helyet kapunk, de a valóság minden tekintetben nagyon pozitiv csalódás volt.
Kiváló 2014. január 18.gyerekekkel járt itt
Ami nagyon-nagyon tetszett az az hogy borzasztóan udvarias és vendég centrikus volt a tulajdonos. A szállás gyönyörű, tiszta és csendes - elérhető áron luxus -. Ami az ellátással kapcsolatos bőséges a reggeli, szuper a vacsora! Remélem a közel jövőben is alkalmunk lesz elmenni ide. És ismerősöknek barátoknak is fogom ajánlani. A város fürdői szépek, és tiszták. Az Aqua Palace csodálatos.
2022. május 9.a párjával járt itt
Csendes helyen a piac közelében van az apartman a Dankó u. 26-ben. 3 éjszakát töltöttünk itt. Kényelmes, tiszta ,barátságos apartman. Személyzet kedves. Egy légterű , külön szép fürdőszobával. Padlófűtéses, légkondis világos. Szép, jól felsxerelt kertrész grillezési, napozási, kinti étkezési lehetőség kerti bútorokkal.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - EgyébMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Egyéb
2019. december 30.a párjával járt itt
Már második éve foglalunk szállást [moderálva - a szerk. ] utazási utalvánnyal a Marcsi Apartmanokból, mindkét alkalommal elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Ennek bizonyítéka, hogy már a következő év júniusára is itt foglaltunk szállást. A szálláshely elfoglalása problémamentes és gyors volt, a megbeszélt időpontban át tudtuk venni.
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Júliusban töltöttünk itt 5 éjszakát,családi nyaralásként párommal és 7 éves kislányunkkal. Csendes,nyugodt övezetben található a nyaraló,a fürdőtől 20 perc sétára. A reggeli bőséges volt,előző délután készítette be a személyzet,mire megjöttünk a strandról,már bent volt minden a hűtőben.
2015. szeptember 14.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk el az apartmantban, nekünk nagyon megfelelt és semmi gond nem volt. A wifi nem mindig működött, de nem internetezni mentünk így lényegtelen volt számunkra. A szállás adó velünk korrekt volt nagyon. A reggeli bekészítésük nagyon bőséges volt. A Hotel Délibáb wellness fürdője nagyon szépen és elegáns.
Átlagos 2023. szeptember 11.üzleti partnerrel járt itt
A plusz felárak amiket a helyszínen kellett fizetni +50 %-t dobtak a foglalásra.
Átlagos 2019. július 8.gyerekekkel járt itt
A csomagot ajándékba kaptuk, tehát az alapárat nem tudom, a hétvégi és gyerek felárral együtt 27 ezer forintot fizettem pluszba, ezt kissé sokallom a 2 éjszakáért. Az elhelyezkedés tényleg kiváló, csendes helyen van, de könnyen megközelíthető minden.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Külső képMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Medence/kert
Átlagos 2017. június 21.családjával járt itt
2017. 06. 16. 17. 18. -án tartózkodtunk itt. Sajnos pont rossz időt fogtunk ki. A szállás a fürdőhöz közel van (Gabi ház) az állomástól viszont messze. 19. 990 Ft volt tesco utazás-on keresztül. Mivel hétvégén vettük igénybe+kellett fizetni IFA-t, "adminisztrációs díjjat" (soha sehol se fizettem még ilyet)a vége 30. 000 Ft lett.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - KörnyékMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Külső képMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - VendéglátásMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - KörnyékMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Szobák