Vaja
Országjáró - 10 városban járt már

Vaja adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Nagyétkű  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.12.20
Utoljára itt2022.03.02

2015. december 31.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk az apartmannba 3-an 2 felnött 1 gyermek ami tiszta volt jó elrendezésű és a fürdőkádba tényleg termálviz folyott amit nagyon kiélveztünk még a szemben lévő termálfürdő után is mert köntösbe futkároztunk át és azért addig fáztunk mig visszaértünk!
Felhasználó fényképei:
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő -
2016. május 11.barátokkal járt itt
5 barátnő eldöntötte hogy együtt akar wellnesezni 2 egész napot és egy éjszakát! Főkolompos lévén apartmannt keresve megtaláltam a neten a Duna Residenst, körbeküldtem mindenkinek a képeket, infókat,és mivel mindenkinek tetszett lefoglaltam! A közelben van Tata ott az öreg tó és a vár álldogál és vár bennünket!
Felhasználó fényképei:
Duna Residence Dunaszentmiklós - Duna Residence Dunaszentmiklós - Duna Residence Dunaszentmiklós - Duna Residence Dunaszentmiklós - Duna Residence Dunaszentmiklós - Duna Residence Dunaszentmiklós - Duna Residence Dunaszentmiklós -
2015. december 31.családjával járt itt
2 személyes Csárdagazda Bőségtál (töltött pulyka, szűztallérok, kemencés kacsacomb, betyárnyárs, vasalt csirkecomb, rántott gomba magvas bundában, rántott sajt, salátákkal, finom körettel, tartárral, bakonyi raguval)5990 Ft ettünk 3-an ami mindegyőnket levett a lábunkról először azt hittem nem lakok jól de tévedtem ráadásul a meglepetés hogy még sercegve hozták ki a libacombot fenomenális érzés volt isteni finom volt minden a tálon mivel nagyon messze vagyunk a csárdától ha arra járunk okvetlen benézünk újra!
Felhasználó fényképei:
Kígyós Csárda Fülöpszállás - Kígyós Csárda Fülöpszállás - Kígyós Csárda Fülöpszállás - Kígyós Csárda Fülöpszállás -