Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

2019. március 26.gyerekekkel járt itt
All inclusive ellátással hyaraltunk néhány napig a családdal. Az étkezések bőségesek és finomak voltak, ha leültünk, egyből jöttek érdeklődni, hogy mit szeretnénk fogyasztani. A wellness részleg kicsit sötét, de több család is kényelmesen elfért egyszerre. A hotel elhelyezkedése is jó, közel van a fürdő. A parkolás is ingyenes, amiért több helyen is fizetni kell.
Szörnyű 2019. március 15.gyerekekkel járt itt
Az ajánlatban leírtak ami alapján választottam 20%ban felel meg a valóságnak. Őrzöttparkoló 8 autónak, abból 3 at személyzet használ, nekem az építkezési terület mellett ajánlotta a személyzet. A fotókon füves játszótér látható amit a két gyerek miatt választottunk, na az az építkezési terület.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló - EgyébWellness Hotel-M Hajdúszoboszló - EgyébWellness Hotel-M Hajdúszoboszló - EgyébWellness Hotel-M Hajdúszoboszló - Egyéb
Szörnyű 2019. március 1.a párjával járt itt
Új helyet szerettünk volna felfedezni, a jó értékelések alapján választottuk a Hotel M-et. Az első benyomásunk az volt, hogy a közösségi terek szűkösek, kevés ember befogadására alkalmasak (beleértve az éttermet és a wellnesst is). Érkezéskor ledarálták az étkezések időpontját, más információt nem kaptunk, és a szobában sem találtunk semmilyen tájékoztatót, sem telefont, amin el lehet érni a recepciót.
Kiváló 2019. február 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat kiváló kiszolgálás finom ételek szoba tágas igaz az ágy kényelmetlen volt fürdő rész kicsi s hideg a víz. Közel van a nagy élmény fürdő oda atmentunk. HotelM családias szálloda személyzet udvarias figyelmes s kedvesek ajánlani tudom mindenkinek köszönöm ezta 3 napot amit itt tölthettunk.
2019. február 14.barátokkal járt itt
A szállás kényelmes volt,bár a szoba tisztaságával volt pici gond. . . a hűtőszekrény nem volt kitakarítva. . ruhaszárító nincs. . . . Az ennivalók nagyon finomak voltak,a reggeli bőséges és változatos. A személyzet ugrott minden szavunkra. Az étel- és ital árlapot nem láttam sehol,de szerintem nem voltak túlárazva a dolgok.
2019. január 17.gyerekekkel járt itt
Csodás 2 éjszakát töltöttünk itt! Nagyon meg voltunk elégedve a szállással! Nagyon finom,Ízletes és bőséges volt az étkezés! Család barát szállás! Kicsi lányunk nagyon jól érezte magát és nagyon ízlett neki az elkészített finomságok! Minden egy helyen konditerem,szauna,jakuzzi,merülő medence,medence. Csendes,jó környéken helyezkedik el! Kellemes pihenés volt!
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2018. december 8.a párjával járt itt
Teljesen meg vagyunk elégedve a hellyel, fantasztikusan jól éreztük magunkat. A szoba szép, tiszta, jó nagy, a fürdőszoba is tökéletes. A vendéglátók nagyon szívélyesek, kedvesek, nagyon nagyon pozitív a véleményünk, mindenre odafigyeltek. Az ételek bőségesek voltak és nagyon ízletesek. Itt sem volt semmi panaszunk.
Kiváló 2018. december 5.a párjával járt itt
Két hetet töltöttünk a hotelben. Kedves fogadtatást, kiváló vendéglátást tapasztaltunk. Külön figyelmet fordítottak a változatos étkezésünkre. Finom és bőséges adagokat szolgáltak fel. A hotel hangulatos és családias. Szobák tágasak, világosak és nagyon jól fűtöttek. Hátrányuk, hogy vékonyak a közfalak.
2018. október 30.a párjával járt itt
Tetszett, hogy minden helyben volt:Kondi terem medence,szauna,infra szolárium, illetve a Pezsgő fürdő az utóbbinál hiányolom hogy nagyon sokszor volt holtidő mivel állandóan szólni kellett a személyzetnek
mert csak ők tudták elindítani. Valahogy ezt másképp kellene megoldani
Valamint szerintem reggel 8-tól 20 óráig lehetett mindezt használni ezt talán ki kellene tolni legalább este 22 óráig!
Köszönettel:Pásztor család Szolnok
2018. október 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás kényelmes, tiszta volt. A személyzet udvarias, kedves, mindenben segítőkészek!!! A fürdőrészleg nekünk "kicsi" volt, így mi az Aqua Palace élményfürdőt választottuk.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség