Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

2018. február 8.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás kényelmes , tiszta, csendes. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Az ellátás maximálisan megfelelt,finom bőséges változatos ételek. Az idős pincér korát meghazudtolva végezte a dolgát,kedves készséges,szimpatikus. Családias légkör. Szívesen mennénk ide máskor is.
Kiváló 2018. február 1.barátokkal járt itt
A tulajdonos rendkívül kedves és előzékeny volt. (Amikor valami miatt nem tetszett a szoba, azonnal adott olyat, amivel nagyon meg voltunk elégedve. ) A reggeli-ebéd-vacsora
nagyon bőséges és változatos volt. Nagyon jó volt az étkezések időbeosztása, de egyszer a fürdőkúra beosztása úgy jött ki, hogy nem volt időnk ebédelni, azonnal, készségesen adtak hideg ebédet.
Gyenge 2018. január 21.gyerekekkel járt itt
A szálló ahol foglaltunk,welness szállónak van "nevezve". Hát odaértünk. Kedvesen fogadtak minket,ebéd után lendületesen átöltöztük. Fürdőköpenybe bújva, a 4 éves kislányommal az élen elindultunk wellnesselni! A "wellnessrészleg"1 db jakuzzi ami 8 személyes. De akkor négyen kényelmesen betöltötték!
Kiváló 2018. január 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, a személyzet kedves, az ellátás bőséges, az ételek finomak.A hotel csendes helyen található, a fürdő csak pár percre van. Nagyon kedvező áron tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.
Kiváló 2018. január 19.a párjával járt itt
Az étkezéseknél a kiszolgálás gyors és zökkentőmentes volt,a választék minden étkezésnél kielégítő volt. A személyzet nagyon segítőkész,kedves közvetlen. A welness részlegnek volt némi hiányossága,mert a az egyetlen hideg vizes medence éppen felújítás miatt nem üzemelt,ami viszont csak megérkezésünkkor derült ki. Kompenzálta viszont a strand közelsége.
Mi remekül éreztük magunkat.
2018. január 11.barátokkal járt itt
Csodás napokat töltöttünk a Wellnes Hotel-M szállodában,kedves volt a kiszolgálás,az ételek finomak,változatosak voltak.A személyzet segítőkész és kedves volt.Csendes helyen van a szálloda,nagyon alkalmas egy kis kikapcsolódásra.
2018. január 10.barátokkal járt itt
Az év végi kikapcsolódásra és pihenésre a Hotel M-t választottuk. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek mind mennyiségileg, mind minőségileg kifogástalannak mondható. A szilveszter szerintem nagyon jó hangulatban telt el. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a Hotelt.
2017. december 20.a párjával járt itt
Teljesen jól éreztük magunkat a párommal a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Mi mondjuk kicsit fürdeni és pihenni mentünk le igaz számomra a wellness részlegben a melegvíz túl meleg a hidegvíz pedig túl hideg volt. A párom viszont teljesen meg volt elégedve a melegvízzel tehát én azt mondanám teljes jó volt.
Szörnyű 2017. december 2.barátokkal járt itt
Még mindig 4 csillagosként hirdetnek pedig ez még egy közepes panziónak se megy el. Ez volt az első és utolsó, hogy egy helynek nem jártunk utána alaposan! A 4 csillag nem itt kezdődik. Koszos szőnyeg, lógó konnektorok, vízköves fürdő, hideg víz. 40fokos szoba, légkondinak se híre se hamva nem volt a szobában. Nem ajánlom senkinek!
2017. november 29.barátokkal járt itt
Szívesen maradtunk volna még. Tényleg stresszmentes napokat töltöttünk ott. Személyzet kedves, segítőkész. Teljes ellátást kértünk, ami nagyon finom és bőséges volt.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség