Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2017. február 27.a párjával járt itt
Wellness részleg használhatatlan volt, medence 1,8 m mély, de úszáshoz kicsi és hideg. A szaunák hidegek, jakuzzi medence hideg. A szobába minden áthallatszik a szomszéd szobákból,hangosabb beszélgetés, fürdés, kézmosás. . . minden. A kézmosónál és a zuhanyfülkében sem volt feltöltve a fali szappantartó,nem volt kilépő a zuhanykabin előtt a nedves,csúszós járólapon, toalett papír tartó üres volt.
Átlagos 2017. február 20.a párjával járt itt
Családias, jó hangulatú hely kedves személyzettel! Minden egyedi kérésnek eleget tesznek, nagyon segítőkészek!
A wellness részleg elég kicsi, de a célnak megfelelő.
2017. február 15.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a három nap alatt. A kiszolgálás remek volt és a személyzet kifejezetten kedves volt. A reggeli bőséges svédasztalos, a vacsora választékos és ízletes volt. A szobával elégedettek voltunk, kényelmes és tágas volt, és a fűtés is állítható volt és tökéletesen bemelegítette a szobát.
2017. február 13.egyedül járt itt
Nagy problémám nem lehet,de mikor a szállást foglaltam,
3 éjszaka után 30 perces frissítő masszázst igertek,amit tartalmazott az ár!
Ennek ellenére,sajnálattal hallottam,hogy 20%kedvezmény van rá személyenként!

Köszönöm!
Tisztelettel:
Bányácski István
Átlagos 2017. február 13.a párjával járt itt
A sok rossz internetes véleményt olvasva elbizonytalanodtam a választást illetően, de összességében nem mondhatom, hogy rosszul éreztük volna magunkat. Inkább csak egy-két dolgot jegyeznék meg, amin változtathatnának a szállodában. A wellness részlegben a nagy medence elviselhetetlenül hideg, így senki sem használta, ebből adódóan a jakuzziba annyian ültek, hogy nem fértünk oda.
Kiváló 2017. február 7.a párjával járt itt
Rengeteg negatív dolgot olvastam erről a helyről,így kis félelemmel indultam el,de már az első 10 percben kellemesen csalódtam! A személyzet kedves és segítőkész, abszolút vendég-központúak! Az étel valóban lehetett volna változatosabb,de ami volt,az tökéletes volt!
2017. február 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, de már indulás előtt megnéztem az értékeléseket az interneten, így tudtam, hogy mi az amivel meg kell barátkoznunk. A szálloda körülbelül 500 m-re helyezkedik el a gyógyfürdő bejáratától. A wellness részlegben csak hideg vizes merülő medence áll rendelkezésre, valamint egy meleg vizű jakuzzi.
2017. február 6.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a Hotel-M-ben. A szállodával kapcsolatos tapasztalataink: 10 percre van a gyógyfürdőtől, csendes utcában. A szálloda otthonos, barátságos, a legnagyobb hidegben is kellemesen meleg volt. A szobák tiszták. A szakácsuknak külön dicséret jár, magyaros izletes konyhája miatt. A wellness valóban kicsi, a medencében rendkivül hideg a víz.
2017. február 5.a párjával járt itt
A szálloda közel van a központhoz, viszont csendes utcában van. Az ellátás jó volt, csak lehetne változatosabb a menü. A wellness részleg nem túl nagy, hidegvizes medence és pezsgőfürdő, télen nem a legjobb. A személyzet kedves, készséges, segítőkész. Összességében jól éreztük magunkat, a szobab tényleg hatalmas tágas :).
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Középkorú házaspár vagyunk, 3 napot töltöttünk a Hotel-M-ben. Nagyon szimpatikus volt az első élmény is hogy "kinyújtották" az ebédelési időt, úgy hogy a távolabbról érkezőknek is legyen módjuk az első nap is ebédelni.
Finomak voltak az ételek, nagyon udvariasak és segítőkészek voltak az alkalmazottak.
Közel voltak a fürdők.
Lehet, hogy újra visszamegyünk.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség