Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

2016. november 2.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon jó helyen fekszik. A személyzet hozzánk nagyon segítőkész volt. A tisztaság korrekt volt, pedig kisgyerekkel ez nekünk fontos szempont. Az elhelyezés megfelelő volt,kényelmesen elfértünk a szobában. Meleg víz volt,csak sokat /15 percet/ kellett engedni először, ami nekünk nem volt megterhelő.
Kiváló 2016. november 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Minden kiváló volt, egyetlen problémám, csak az ágyam volt, ami nagyon nyikorgott, így nem igazán tudtunk aludni, de ez elenyésző, a rengeteg jó dolog mellett! Az ételek nagyon finomak voltak, / jó a szakács / a felszolgálás remek!
Köszönjük a lehetőséget, valószínű fogunk még találkozni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
Itt all inclusive ellátást kértünk hát bejött. Eleve ebéddel vártak minket ugy 14 óra után is . A pincér egy tündéri izzik-vérig úr volt. A párom szereti a sört de bármit rendeltünk a rövid italtól lehetett akár a legdrágább is mindent fogyaszthattunk. Az ételek is nagyon jó ízűek voltak. Az ágynemű puha selymes jó érzés volt bele feküdni.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2016. október 15.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt helyen van a szálloda.A gyógyfűrdő és a strand elég közel van.Gyalogosan könnyű megközelíteni.Az ellátás jó,az ételek nagyon finomak(háziasak).Mindenkinek meleg szívvel tudom ajánlani a Hotel M-et.

Csizmadia József
Átlagos 2016. október 14.a párjával járt itt
Általában véve megvoltam elégedve, az étel nagyon finom, és több mint elég volt,a személyzet kedves, vendég központú,az italválaszték a 4 csillagos hotel drinkbárjához képest nagyon gyenge,és szerintem egy ilyen üdülő helyen a a 20 órai zárás nagyon korai. . . . . a Wellness rész nagyon szegényes. . . .
Szörnyű 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Barátnőmmel 3 nap/2 éjszakát töltöttünk el itt. Borzasztó kellemetlen a főnökség viselkedése! A személyzettel nincs gond, kedvesek és segítőkészek voltak, de akik vezetik a szálláshelyet [moderálva - a szerk. ]. . Nem értem ilyen magatartással hogyan lehet egyáltalán valaki vendéglátós? Arrogánsak és lekezelőek voltak velünk végig.
2016. szeptember 19.a párjával járt itt
A személyzet,kiszolgálás nagyon jó volt ,csendes szép a környezet,lehetett pihenni. Az ételek finomak és házias izviláguak ez nagyon tetszett, esetleg a kinálat lehetett volna több féle.,és egy két program a szállodán belül még feldobhatta volna a napokat,igaz ez már az utó szezon,de jól éreztük magunkat!
Átlagos 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Csalódtam a szálloda wellness szolgáltatásaiban. Először vettünk részt ilyen hétvègén de sok csalódást éltünk meg. A pezsgőfürdős medence nagyon koszos volt,amit a személyzet szó nélkül kikapcsolt. A masszàzsról és a szoláriumróll még csak tájékoztatást sem kaptunk kérdéseink ellenére. A wellness részleg élvezhetetlen volt.
Szörnyű 2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Négy napos,három éjszakát szerettem volna eltolteni a férjemmel,a Wellness Hotel-M Hajdúszoboszlón,all inclusive ellátással. Megérkezésunk napján elkovettem egy hibát,hogy nem fordultam sarkon,és el nem távoztunk onnét. Oda utaztunk 420km-tert,és ami ott fogadott,az fel háborító volt.
Kiváló 2016. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A szálloda családias, a kiszolgálás remek, az ételek finomak,az adagok bőségesek. A családi szoba tágas, kényelmes. Mindent köszönünk!!!
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség