Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2014. január 6.a párjával járt itt
Hol is kezdjem? Megérkezésünkor 15 percet vártunk, hogy egyáltalán megjelenjen egy illetékes személy a recepción, hogy bechekkolhassunk. A szobában üres a kézmosó és tusoló szappantartó, ottlétünk alatt egyser sem töltötték fel. 1 db pohár van 2 személy számára (ez még jó mert a szomszéd szobában 1 sem volt), ottlétünk alatt a vizes törölközők cseréje nuku.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
A szálloda jó elhelyezkedésű. Csöndes helyen található, de mégis közel a fürdőhöz. Minden egyes kis hely tiszta. Kedves, udvarias a személyzet. Teljes mértékben kiszolgálják a vendégeket! A reggeli nagyon változatos, mindenki megtalálja a neki valót. Ha valami kezd elfogyni, azt pótolják folyamatosan.
Szívesen visszatérek majd ide máskor is! Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
Átlagos 2013. október 20.a párjával járt itt
A fürdőszobában a zuhanykabin sarkai fekete penészesek voltak. A zuhanyrózsa szanaszét spriccelt és rögzíthetetlen volt. A jacuzzi hideg, a medence pedig használhatatlanul hideg volt.
A szárnyas ételek kínálata kimerült a gyros és a rántott csirkemell elkészítésében. A párom viszont nagyon meg volt elégedve a vörös húsos ételekkel!
Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
A szálloda közvetlenül az Aqva-fürdő mellett van, mégis csendes, családias helyen. A gyógyfürdőtől való távolsága is pár perc séta. A szálloda saját wellness részlege biztosítja a lazítást egy kellemes séta után. A szobák tágasak és tiszták, modern és felújított berendezésekkel. Az épületben 2 lift is működik.
Kiváló 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló, csendes helyen van,de mégis közel mindenhez, csendes, nyugodt környezetben. A szoba, a mellékhelyiség, a szauna és a medencék tiszták. A személyzet kedves, udvarias. A reggeli bőséges, választékos, a svédasztalon mindent pótolnak, hogy a később érkezők is a teljes választékot kapják.
Gyenge 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyot csalódtam a szállodában. Mi már voltunk elég sok 4* szállodában, de ez a szálloda még a 3* sem éri el, nem tudom mi alapján sorolták ide. A klíma nem működött, csak akkor ha szóltunk, hogy kapcsolják már be, mi nem is tudtuk irányítani. A szőnyeg a folyosón nagyon piszkos volt, a szobában a fal szintén koszos volt.
Átlagos 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor az udvar tisztasága nem igazán volt megfelelő. A szobában a klíma nem működik,az ágy kényelmetlen,a szőnyeg enyhén koszos,a törölközőket 6 nap alatt egyszer sem cserélték ki,ami egy kicsit durva! ! WiFi a 2. emeleten nem működik,ezért szóltunk,de nem reagáltak! ! A szálloda medencéjében kegyetlen hideg a víz!
Gyenge 2013. július 31.a párjával járt itt
Sajnos semmi jót nem tudok erről a hotelről mondani, esetleg annyit, hogy a fürdőhöz nagyon közel van. Nekem más tapasztalatom van egy 4 csillagos hotelről, Hotel-M az én meglátásom szerint a 3 csillagot se éri el. Több problémával is szembe találtuk magunkat az 5 nap alatt. A hotel konyhája iszonyatosan gyenge.
Gyenge 2013. július 25.barátokkal járt itt
Óriási csalódás! ! ! ! 4-en ( 2 fiatal pár) érkeztünk a várva várt 4 csillagos hotelünkbe. A fogadtatás jó volt, az előre lefoglalt két ágyas szobák helyett franciaágyasat kaptunk, ezzel sem volt gond, ez egy jó pont, de ami utána jött. . . Első nap: kipróbáltuk a wellnesst, ami egy max 10 fokos úszómedence - de annak is kicsi, egy jacuzzi ami lehetett volna melegebb, illetve szauna.
Gyenge 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
A recepción a hölgy nagyon kedves és segítőkész volt! Az étteremben a felszolgálóról ez már nem mondható el. Az ételek reggelente mindig ugyanazok, gyümölcs nincs, a reggelihez gyümölcslé szintén nem járt. Én úgy gondolom egy 4 csillagos hotelben ez elvárható lett volna! A vacsora szintén vicces adagokra sikeredett.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség