Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló
Wellness Hotel-M HajdúszoboszlóWellness Hotel-M Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló bemutatkozása

Alig 500 méterre a hajdúszoboszlói Termálfürdőtől és az Aquaparktól, csendes környezetben, saját kerttel várja vendégeit a Wellness Hotel-M. A gyógyfürdőiről híres üdülővárosban igényes wellness- és pihenési lehetőségekkel szolgál.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
A Klíma nem működött-a wifi a szobában nincs! (több szobában sem- a folyosón interneteztünk) a reggeli svéd asztalos 10 nap alatt semmi változatosság a kipakolt ételek között. A vacsora szánalmas minden alkalommal gyerek adag fele ráadásul sós a legtöbb étel! Este a vacsora után irány a város és a bolt ételért hogy ne éhgyomorral feküdjünk le!
Gyenge 2013. július 19.gyerekekkel járt itt
Sajnálom ,de csalódtam a választott szállodában. Nem tudom hogy lehet 4 csillaga? ? ? A képek amik az interneten láttunk szépek voltak,de az autóból kiszállva a sírás kerülgetett,amikor megláttam a rendezetlen udvart. Évente egyszer megyünk a megtakarított pénzünkből a családommal nyaralni és eddig mindig elégedettek voltunk,de így még nem jártunk egy szállodával sem .
Gyenge 2013. július 8.gyerekekkel járt itt
Szeretném az elején leszögezni, hogy nekem viszonylag magasak a minőségi elvárásaim és számos európai tapasztalatom is van. Érkezéskor nem tudtam eldönteni, hogy a pult mögött a "személyi edző" vagy a recepciós van, mindazon által kedvesen fogadott és kiszolgált. A szoba rendezett volt, bár hiányoltam a képeket a falról.
Átlagos 2013. július 3.a párjával járt itt
Szeretném egy jó pár hiányosságra felhívni a Hotel TULAJDONOSÁNAK figyelmét, illetve azoknak az embereknek, akik itt szeretnének eltölteni pár "kellemes,szép" napot. A megérkezéskor már a HOTEL bejáratánál meglepődve néztük, hogy az udvaron mindenhol kupi van. (Zsákok, fel nem használt építkezési hulladékok voltak.
2013. május 14.a párjával járt itt
Szép hétvégét töltöttünk el a Hotelben a párommal, nagyon jól éreztük magunkat. Az árak elfogadhatóak. A Hotel viszonylag közel van a gyógyfürdőhöz illetve a strandhoz, a hotel wellness részlege elég kicsi. A személyzet lehetne egy kicsit kedvesebb a vendégekhez. . . . . . . . . (itt gondolok a "morci" recepciós hölgyre) Az ételek bőségesek voltak. Mindent összevetve szívből ajánlom másoknak is a szállodát :) !
2013. április 22.a párjával járt itt
Tavaly pünkösdkor jártunk ebben a családias Hotelben. Az ár és érték arány jó volt, közel a belváros részhez és a kiszolgálás és a szobák nagyon jó volt. Máskor is szívesen vissza térünk ide.
A személyzet nagyon kedves és segítő kész volt. A reggeli bőséges, és friss. A vacsora elégséges és ízletes.
2013. április 22.a párjával járt itt
A hotel Wellnes részlege nem nagy szám azon volna mit javítani. Félpanzióban a reggeli és tányérszervizes vacsora volt. Az étkezéssel megvoltunk elégedve, a személyzet barátságos volt. A szobával és tisztasággal sem volt gondunk. A parkolás megoldott , a szálloda közel van a fürdő komplexumhoz.
Átlagos 2013. április 15.gyerekekkel járt itt
Jo napot kivánok. Szeretném néhány hiányosságra felhivni a Hotel M száloda üzemeltetőinek figyelmét. Egy apartmant béreltem amihez ebédlő is tartozik konyhai felszereltséggel,ugyanis gyerekekkel voltunk akiknek napközben is kell néha ételt melegiteni,késziteni és tálalni. Ebben az ebédlőben azonban nem volt egy darab edény és egy darab evőeszköz sem,pohár csak két db.
Átlagos 2013. március 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda wellness részlege nagy csalódás volt a tájékoztatóban megjelentek után,kicsi és hideg, nem való családos vendégeknek. Szálloda 4 csillagosnak hirdeti magát, ami minősítés biztosan régen lett megállapítva, mert nagyon sok helyen nem égett a villany(biztos a spórolás miatt), a fürdőszobában felszerelt szappantartók feleslegesen vannak felszerelve,mert nincsenek feltöltve, még jó hogy működött a lift és nem kellett gyalogolni az emeletre.
Átlagos 2013. február 26.gyerekekkel járt itt
A hotel közel van a fürdőhelyhez, kényelmesen sétálva is max. 5 perc. Aszoba tiszta volt, ellenben az ágy nagyon kényelmetlen volt. Az étkezésről: semminek nem volt olyan íze, amilyennek kellett volna lennie, dörzsi szivacs-darabkák voltak a vacsorában,gondolom az előző esti, mosogatás után a rácson fennakadt nokedli került másnap este is az asztalra.
Wellness Hotel-M Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóGábor Áron 34.
+36 52 557050
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1600 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség