Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás vélemények

Kiváló 2017. július 14.családjával járt itt
Már többször ajánlották szálláskereső portálok ezt a helyet, de szerintem nagyon magas árakon dolgoznak. Valószínű, ezért hirdettek kedvezményes akciót és volt is hely a főszezonban. Sokat kell autózni, hogy megtaláld,de az elhelyezkedése, egy völgyben fantasztikus. igényesen kialakított üdülőterület, napi karbantartással és gondozással.
Kiváló 2017. július 7.családjával járt itt
Akció keretében foglaltunk időpontot, és helyet. Nagyon szép helyen található a szállás. A személyzet kedves volt, a recepción segítettek a programok szervezésében, igaz a legtöbb helyre be kell jelentkezni időben, és hétközben kevesebb a lehetőség. (pl. kisvasút) Az ételek finomak voltak, a szobák kényelmesek, tiszták.
Kiváló 2017. április 10.gyerekekkel járt itt
Kimagasló szìnvonalú szállás,tágas szobák,tisztaság,gondos berendezès,kedves személyzet,kiváló ételek. Gyerek-ès családbarát helyszìn.
Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
Nagyon szép az egész létesítmény. Minőségi anyagokkal építették. Hangulatosak a házak és csendes ,békés az egész szabadidőfarm. A felszolgálok többsége kedves, közvetlen, főleg egyikük volt kimagaslóan figyelmes. A szoba felszereltsége is megfelelő volt,LCD TV,légkondi,csak egy előszoba fogas hiányzik. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Rengeteg helyen voltunk már kis hazánkban, és mindíg nagyszerű érzés,ha a többcsillagos welneszességek mellett egyéb értékekkel is találkozunk! Erre leltünk a Zselicvölgyben is. A kíváló és korszerű komplexum mellett néhány apróság:ha módja lesz még a tulajnak,bővithetné a medencéit,teltháznál max.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Először (de nem utoljára) töltöttünk három, élményteli napot a hajmási Zselicvölgy Szabadidőfarmon. Vérbeli horgászként fontos volt számomra az úticél kiválasztásakor, hogy ha nem is a szoba ablakából, de ahhoz igen közel tudjak horgászni. A farmon ez a horgásztó is megtalálható, ami bővelkedik szép, nagy pontyokban.
Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kert
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
2015 nyarán voltunk ezen a helyen. . . . és nincs olyan hét, amikor nem kerül szóba újra és újra.
A csend, a nyugalom, a profizmus, a kiszolgálás, az ellátás mind kivetnivalót nem hagyott, a legnagyobb kritika az odavezető országutat jellemezheti. Főleg a motorral érkezőknek jelenthet kihívást az útminőség.
Ide mindenképpen visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
A somogyi dombságtól körbevéve a csend, a nyugalom, a pihenés ideális helye kicsiknek és nagyoknak. Gyönyörü a környezet, (parkosítás, virágok), gyönyörü a szállás, és minden igényt kielégítő az ellátás. A wellnes részleg, a sportolás számtalan változata, a horgászás, az állatfarm meglátogatása mind-mind a vendégek kényelmét, kikapcsolódását szolgálja.
Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kert
2019. július 5.a párjával járt itt
Tetszett: környezet, szállás, elhelyezés, udvarias személyzet
Javítandó: - a kapacitáshoz mérten kicsi a szabadtéri medence;
- a konyha a korábbi évekhez képest kicsit "gyengébb";
- a Plázs nem üzemel ;
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
2 éves kisgyermekkel érkeztünk. Mindannyian jól éreztük magunkat, a kicsit is beleértve, mert a medencéknél, a játszóházban is megfelelő volt számára a kialakított környezet. A benti wellnesben mondjuk lehetne kicsi gyermek részére is medence, mert szerencsénkre jó idő volt, így nem kellett megtapasztalni, hogy mit is lehet itt csinálni rossz idő esetén.