Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás vélemények

2018. május 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda/házak nagyon szép, kellemes és tiszta. A szobák megfelelően felszereltek. Teljes ellátás tartozott a csomagárunkba, a félpanziót használtuk ki, mivel napközben máshova mentünk programok végett - a vacsorák ízletesek voltak, az utolsó napi reggelink volt kicsit furcsa (még akkor is, ha ez a hosszú hétvége utáni első munkanapra esett), mert teljesen elfogyott a személyzet, aki észrevett volna minket és az étek is - bár megszólalásunkra ez gyorsan korrigálódott.
2017. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a szabadidőfarm és ötletes, hogy nem szállodakomplexumban, hanem kis 4 szobás házakban helyezik el a vendégeket, ami szerintem nagyon hangulatos. A szállás tiszta, abszolút igényes, a személyzet maximálisan segítőkész. A környéken nagyon sok a látnivaló, nem is értem, miért volt olyan kevés turista az erőben.
2016. július 10.gyerekekkel járt itt
A szoba tiszta és kényelmes. A reggelinél minden nap többféléből lehet választani, de néha 1-2 változatosságot szívesen láttunk volna. Pl. tojásrántotta változatok. A vacsora teljesen rendben volt, többféle választási lehetőség, finom ételek. A horgásztóban valóban vannak halak, nem úgy, mint néhány horgásztóban.
2016. július 9.gyerekekkel járt itt
A farm csodálatos a környezet idilli, egyetlen negatívum a zöld legyek, ami sajnos a konyhát is bejárták! Javasoljuk a légy hálót az étkezési asztalra!
Mindenkinek ajánlom, aki szép környezetben szeretne pihenni!
Szörnyű 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Érzelmeim szerint ordenáré és alpári stílusnak lenne helye a véleményem megfogalmazásakor. Érkezéskor csak a szobák elfoglalásakor tűnt fel a helyiségekben lévő rengeteg házilégy. Mindannyiunkat leptek a legyek, ami a szabadba léptünkkor enyhült. Kávét és üdítőt ittunk a recepció előtti teraszon.