Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás vélemények

2016. július 10.gyerekekkel járt itt
A szoba tiszta és kényelmes. A reggelinél minden nap többféléből lehet választani, de néha 1-2 változatosságot szívesen láttunk volna. Pl. tojásrántotta változatok. A vacsora teljesen rendben volt, többféle választási lehetőség, finom ételek. A horgásztóban valóban vannak halak, nem úgy, mint néhány horgásztóban.
2016. július 9.gyerekekkel járt itt
A farm csodálatos a környezet idilli, egyetlen negatívum a zöld legyek, ami sajnos a konyhát is bejárták! Javasoljuk a légy hálót az étkezési asztalra!
Mindenkinek ajánlom, aki szép környezetben szeretne pihenni!
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Először (de nem utoljára) töltöttünk három, élményteli napot a hajmási Zselicvölgy Szabadidőfarmon. Vérbeli horgászként fontos volt számomra az úticél kiválasztásakor, hogy ha nem is a szoba ablakából, de ahhoz igen közel tudjak horgászni. A farmon ez a horgásztó is megtalálható, ami bővelkedik szép, nagy pontyokban.
Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kert
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
2015 nyarán voltunk ezen a helyen. . . . és nincs olyan hét, amikor nem kerül szóba újra és újra.
A csend, a nyugalom, a profizmus, a kiszolgálás, az ellátás mind kivetnivalót nem hagyott, a legnagyobb kritika az odavezető országutat jellemezheti. Főleg a motorral érkezőknek jelenthet kihívást az útminőség.
Ide mindenképpen visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
A somogyi dombságtól körbevéve a csend, a nyugalom, a pihenés ideális helye kicsiknek és nagyoknak. Gyönyörü a környezet, (parkosítás, virágok), gyönyörü a szállás, és minden igényt kielégítő az ellátás. A wellnes részleg, a sportolás számtalan változata, a horgászás, az állatfarm meglátogatása mind-mind a vendégek kényelmét, kikapcsolódását szolgálja.
Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - KörnyékZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Külső képZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kertZselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás - Medence/kert