Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Zselicvölgy Szabadidőfarm Hajmás vélemények

Kiváló 2017. november 1.a párjával járt itt
A szálláshely a Zselic csodálatos dimbes-dombos környezetében helyezkedik el, tökéletes kikapcsolódást nyújtva mindazoknak, akik elvágyódnak a városi zsivajtól a természet lágy ölére. Gyönyörű zöld legelők, domboldalon legelő lovak, kristály-tiszta levegő, pazar tó a völgyben, igazi élmény-terápia!
Kiváló 2017. október 24.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű őszi hétvégét töltöttünk el a Zselicvölgy szívében. Csodálatos helyszíne a pihenésnek. Nagyon kedves volt a személyzet, az ételek kifogástalanok. Nagyon jól éreztük magunkat. Ellátogattunk Bőszénfára a szarvasfarmra, és Patcára a Katica élményközpontba. Csak ajánlani tudjuk az összes helyszínt.
2017. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a szabadidőfarm és ötletes, hogy nem szállodakomplexumban, hanem kis 4 szobás házakban helyezik el a vendégeket, ami szerintem nagyon hangulatos. A szállás tiszta, abszolút igényes, a személyzet maximálisan segítőkész. A környéken nagyon sok a látnivaló, nem is értem, miért volt olyan kevés turista az erőben.
Kiváló 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Öt éjszakát töltöttem unokáimmal a szabadidőfarmon. A táj gyönyörű, gyerekeknek felnőtteknek minden rendelkezésre áll a szórakozáshoz, pihenéshez. A szobák tiszták, a park ápolt, rendezett. Az étteremben finom ételekkel kínálnak. Véletlenül választottuk ezt a szállást, de olyan jól éreztük magunkat, hogy feltétlen visszatérünk.
Ezúton is köszönjük a farm dolgozóinak az elmúlt szép hetet!
Szörnyű 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Érzelmeim szerint ordenáré és alpári stílusnak lenne helye a véleményem megfogalmazásakor. Érkezéskor csak a szobák elfoglalásakor tűnt fel a helyiségekben lévő rengeteg házilégy. Mindannyiunkat leptek a legyek, ami a szabadba léptünkkor enyhült. Kávét és üdítőt ittunk a recepció előtti teraszon.
Kiváló 2017. július 14.családjával járt itt
Már többször ajánlották szálláskereső portálok ezt a helyet, de szerintem nagyon magas árakon dolgoznak. Valószínű, ezért hirdettek kedvezményes akciót és volt is hely a főszezonban. Sokat kell autózni, hogy megtaláld,de az elhelyezkedése, egy völgyben fantasztikus. igényesen kialakított üdülőterület, napi karbantartással és gondozással.
Kiváló 2017. július 7.családjával járt itt
Akció keretében foglaltunk időpontot, és helyet. Nagyon szép helyen található a szállás. A személyzet kedves volt, a recepción segítettek a programok szervezésében, igaz a legtöbb helyre be kell jelentkezni időben, és hétközben kevesebb a lehetőség. (pl. kisvasút) Az ételek finomak voltak, a szobák kényelmesek, tiszták.
Kiváló 2017. április 10.gyerekekkel járt itt
Kimagasló szìnvonalú szállás,tágas szobák,tisztaság,gondos berendezès,kedves személyzet,kiváló ételek. Gyerek-ès családbarát helyszìn.
Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
Nagyon szép az egész létesítmény. Minőségi anyagokkal építették. Hangulatosak a házak és csendes ,békés az egész szabadidőfarm. A felszolgálok többsége kedves, közvetlen, főleg egyikük volt kimagaslóan figyelmes. A szoba felszereltsége is megfelelő volt,LCD TV,légkondi,csak egy előszoba fogas hiányzik. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Rengeteg helyen voltunk már kis hazánkban, és mindíg nagyszerű érzés,ha a többcsillagos welneszességek mellett egyéb értékekkel is találkozunk! Erre leltünk a Zselicvölgyben is. A kíváló és korszerű komplexum mellett néhány apróság:ha módja lesz még a tulajnak,bővithetné a medencéit,teltháznál max.