3842 Halmaj, Hrsz.: 022/44

Velvet Bisztro & Restaurant Halmaj vélemények

papua TOP szállásértékelő
papua TOP fotófeltöltő
2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 11.
Valójában nem ide készültünk, de a tervezett helyen rendezvény miatt nem volt hely. Legközelebb egyből itt foglalunk asztalt! Öten voltunk, három félét ettünk, nekem a borjúpaprikás juhtúrós galuskával fenséges volt, alig bírtam megenni az adagot, még szerencse, hogy csak gyerekadag húslevest rendeltünk előtte.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Az étterem szép, tiszta az ételek ízletesek, finomak voltak. A leveshez kapott kenyér száraz volt. Sok a légy az étteremben ez így elég gáz. Összességében az ételek miatt érdemes ide betérni. Ajánlom ezt az éttermet!

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Délután tértünk be családdal erre a csendes helyre, a kiszolgálás döcögös volt...... Viszont az ételek ízvilága mindent überelt!
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a 3-as számú főút mellett található 23-24 km-re Miskolctól Kassa irányában! Kb. 4 hónapja nyílt meg, már régebben is kiakartam próbálni, de nem volt erre utam csak most! Most már tudom, hogy a következő közös családi ünneplés hol lesz! Az ételek amit ettem kivalló volt csak ajánlani tudom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Halmajon és környékén
Bükk Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék pezsgővel, sétakocsikázással, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.12.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
4 nap/3 éjszaka 19.680,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2020.05.29. - 2020.06.01.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.30. - 2020.12.31.

Szállodák Halmaj környékén
Panoráma Hotel Noszvaj Halmaj
La Contessa Kastélyhotel Halmaj
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Pünkösd - kastélyban (min. 3 éj)
Nyári ajánlat 3=4 éj
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Velvet Bisztro & Restaurant HalmajX