Hellas Étterem Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Hellas Étterem Harkány vélemények

Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Hatalmas adagok, gyors kiszolgálás finom ételek. Az ételekben lévő allergén anyagok feltuntetve az étlapon. Ezt az allergiások tudják igazán értékelni.
Szörnyű 2019. május 23.a párjával járt itt
Férjemmel egy finom ebédet szerettunk volna elkölteni, de ezt kaptuk: langyos grizgomboc leves; igaz sok grizgomboccal,de azon kívul semmi nem volt benne csak sós víz. Remeltuk,hogy a pacalpörkölt sós burgonyával majd feledteti a gyenge levest,de amit kihoztak arra nincsenek szavak; valamilyen lecsôs alapban úszó,péppé főzött pacalcsíkok ;és most jön a lényeg!
2019. február 3.barátokkal járt itt
A Siesta Club Hotelben töltöttem egy hetet másodmagammal. Érkezés után rögtön itt ettük a napi ajánlatot, mivel az étterem ugyanebben az épületben van. Akkora adagot kaptunk, hogy kénytelenek voltunk becsomagoltatni az egyik adagot, mert egy adag bőven elegendő volt kettőnknek - a másik adagot másnap ettük meg. És jó ízű volt.
Átlagos 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Ajánlásra kerestük fel az éttermet. Kultúrált, tiszta éttere. Udvarias, segitőkész pincérek. Bőséges adagok, ár érték arányt tekintve megfelelő. Az ételeket tekintve, van amit túl fűszereztek, túl sóztak, cserébe volt, ami elbírt volna több sót. Finom volt, de nem éreztük azt a plusszt, "igen, ide jönnünk kell máskor is". Amolyan, egynek elment érzés volt.
Szörnyű 2018. augusztus 15., üzleti partnerrel járt itt
Olaj/konyhaszag, röpködő legyek, kommersz főételek, pofátlanul drága körítések, saláták és italok. A telefonos foglaláskor kérdeztem, a külső vagy a belső asztalokat ajánlják e. A válasz hogy a belsőt mert ott működik a klíma. Ez egyáltalán nem volt érezhető, sőt, a beltérben erős olajszag uralkodott !
Szörnyű 2018. július 30.a párjával járt itt
Fiatal szakkepzetlen kiszolgalok!!!
Hosszu varakozas
Utanunk jövök elöbb kapital meg a rendelesuket,mi
keszetelt rendeltünk !!
Mellettünk levő asztalnál is reklamáltak mivelhogy
a savanyút is elfelejtettek.
Három különböző kiszolgáló jött az étellel többszöri
reklamálás utan!!!
Kiváló 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Remek hely, ízletes ételekkel és bőséges mennyiségű adaggal, amelyet kénytelenek voltunk elcsomagoltatni, mert nem bírtunk vele megbirkózni. Most júliusban másodszor ettünk itt, de ősz óta tartotta színvonalát a hely. Kedves és gyors kiszolgálásban volt részünk! Ár-érték arányban is kiváló! Köszönjük!
Kiváló 2018. május 19.a párjával járt itt
Hosszú hétvégénk töltöttük Harkányban. A piacon érdeklődtünk étterem után ahol menüt is lehet enni. Végül mégsem menüt ettünk, hanem 2 személyes Hellas tálat. Bőséges nagy adagok vannak;el is csomagolják. Kedves gyors kiszolgálás. Ár érték arányban is megfelelő. Egy biztos bátran merem ajánlani a helyet mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Kiváló 2018. február 13.a párjával járt itt
Vacsorázni tértünk be, a férjem születésnapján. Megérte! A személyzet kedves, jó megjelenésű (apró megjegyzés: néha kicsit kaotikusnak tűnnek, mert nincs "felosztva" a hely). Mi "Hellas" tálat és rántott cápaharcsát ettünk. Minden finom volt! A húsok pont kellően voltak szaftosak, a krumpli ropogós.
Hellas Étterem Harkány - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 48 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2018. február 7.a párjával járt itt
Egy kiadós fürdőzés után éhesen kerestünk 2 órakor helyet egy ebédhez. Így láttuk meg a Hellas éttermet. Épp egy nagyobb csoport távozott. Könnyen kaptunk helyet. Rögtön jött a felszolgáló hölgy. Segített az étel kiválasztásában. hatalmas adag májgombóc levest kaptunk. Így már csak egy adag másodikat kértünk. szerencsére, mert az is hatalmas volt. Jó ízű ételeket ettünk.
Hellas Étterem Harkány - Étel/italHellas Étterem Harkány - Külső kép