nemfelel

nemfelel adatlapja

Regisztráció2016.08.03
Utoljára itt2019.09.24

Gyenge 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon kedves, rugalmas a személyzet, tiszta és tágas az étterem, sajnos az étel nem ízlett. Utoljára a menzán ettem hasonló ételeket. A félpanziónk része volt az étteremben való fogyasztásunk. 15 "féle" ételből lehetett választani, ami majdnem mind ugyanaz volt.
Kiváló 2016. augusztus 10.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos hely, egy nagyon kedves tulajjal. Gyönyörű sütemények, igazán finom kávé és kiváló fagylalt jellemzi a helyet. A legmesszebb volt tőlünk, de mindig ide mentünk fagyizni. És nem utolsósorban cukormentes termékek is kaphatóak. Mindig nagy forgalma van, folyamatos a jövés-menés.
Átlagos 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Az egész panzió területén nagy a tisztaság, költségtakarékos megoldásokkal találkoztunk mindenhol. A kényelem nem az igazi, de két éjszakát ki lehetett bírni. A reggeli látszólag bőséges, szerintem mégsem volt választék. Hiányoltam a normális teát és az igazi gyümölcslevet, a gyümölcsöt és a péksüteményt.
Felhasználó fényképei:
Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő -