Viktória Cukrászda & Kávéház Harkány

Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Viktória Cukrászda & Kávéház Harkány vélemények

Kiváló 2021. május 14.a párjával járt itt
Igazán csodás sütemények, szinte költemények! ! ! Mindig friss a sütemény, bármikor is látogatunk el ide. Az ember nem is tud választani közülük, mert olyan gyönyörűségesek! Van diabetikus is a választékban. A fagylalt szintén nagyon finom, kellemes adagok. A kiszolgálás a szokásos, semmi extra. Ajánlható mindenki számára.
Kiváló 2017. augusztus 27.családjával járt itt
Nagyon finom volt a süti és a káve amit ott fogyasztottam. A sütik frissek a fagyik mesések voltak. Igazán hangulatos a hely. A személyzet nem volt túl figyelmes és ezt úgy értem hogy nem lettek volna képesek egy percre megállni hogy elmondhassuk mit kérünk három részletben kellett leadnunk a rendelést. Ugyanakkor itt kapható a városban igazi fagylalt. . .
Kiváló 2017. május 3.a párjával járt itt
A honlapon olvasva jött az ötlet a kipróbálására harkányi pihenésünk alkalmából, amikor erre sétáltunk, rögtön betértünk. Először csak fagyit vettünk, majd a süteményeket meglátva vettünk elvitelre két sütit. Cukormentes sütemények is vannak, a választék ötletes, nemcsak a jól bevárt csokitorta félék vannak.
Viktória Cukrászda & Kávéház Harkány - Külső képViktória Cukrászda & Kávéház Harkány - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 10.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos hely, egy nagyon kedves tulajjal. Gyönyörű sütemények, igazán finom kávé és kiváló fagylalt jellemzi a helyet. A legmesszebb volt tőlünk, de mindig ide mentünk fagyizni. És nem utolsósorban cukormentes termékek is kaphatóak. Mindig nagy forgalma van, folyamatos a jövés-menés.
Kiváló 2016. június 30.gyerekekkel járt itt
Szép üzletbelső,a termékek nemcsak küllemre, de ízre is kitűnőek voltak! ! Látszik mindenen hogy aki készíti az figyel a részletekre. Barátságos kiszolgálással párosulva tényleg kellemes volt elfogyasztani azt a pár szelet süteményt. Ár-érték arány az szerintem nagyon jó,nem drága,és a minőséggel meg voltunk elégedve!
Kiváló 2016. június 29.a párjával járt itt
Amikor rátaláltunk erre a cukrászdára , két alkalommal is ellátogattunk ide. A sütemények frissek, nagyon finomak: nem a szokásos túl-édes, vagy túl-margarinos, semmi „disszonáns”, oda-nem-való íz, és bőséges választék. Emellett a fagylaltjuk sem elhanyagolható, itt is nagy választék, kiváló ízekkel.
Viktória Cukrászda & Kávéház Harkány - Étel/italViktória Cukrászda & Kávéház Harkány - BelsőViktória Cukrászda & Kávéház Harkány - Belső