AnyaApaMaja

AnyaApaMaja adatlapja

Spontán utazások hívei vagyunk,idő,hely,nincs tervezve.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.06.30
Utoljára itt2019.07.13

Időpazarlás 2016. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Augusztus végén jártunk itt,maga a fürdő szép lenne ha:
-Az emberek a földre terített törölközőkre szorulnak mivel alig egy-egy pad ahova le lehetne pakolni,a földdel nem is lenne baj de ahogy ott kinézett. . . A medencék a 35 fok ellenére 22-23 fokosak voltak,ahol nem oda gyerekkel nem lehetett menni mert termélvíz.
Kiváló 2016. június 30.gyerekekkel járt itt
Szép üzletbelső,a termékek nemcsak küllemre, de ízre is kitűnőek voltak! ! Látszik mindenen hogy aki készíti az figyel a részletekre. Barátságos kiszolgálással párosulva tényleg kellemes volt elfogyasztani azt a pár szelet süteményt. Ár-érték arány az szerintem nagyon jó,nem drága,és a minőséggel meg voltunk elégedve!
2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Nagy hiányosságnak,illetve hibának tartom azt hogy a honlapjukon egyetlen étel mellett sem található meg az ára. . . . Érdekes még eddig nem tapasztaltam túl sok ilyet,amúgy tökéletes weblapon árak nincsenek. . . Az ételekkel nagyon meg voltunk elégedve,10 ből 10 pontosak,mennyiségre,izre,és tálalásra!