Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Gyenge 2019. február 18.a párjával járt itt
Sajnálattal vettem tudomásul,hogy a panaszainkra még válaszra se méltattak. Ezért egy pár mondatban leírnám a történteket,ugyanis azt a szolgáltatást amit én megérkezésünkkor kifizettem nem kaptuk meg. Tehát 02. 04-én érkeztünk. Az ígért szívmelengető üdvözlő ital elmaradt, ami azért sem lett volna rossz mivel a kapott szobában hideg volt.
Gyenge 2018. október 25.a párjával járt itt
Október 20-24 között jártunk a hotelben. Foglalás előtt átolvastam a véleményeket, így tehát meg sem lepődtünk azon, hogy a szoba szőnyege egy helyszínelés utáni állapotot tükrözött, a csapok vízkövesek, fogantyúk hiányoztak stb.
Gyenge 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Harkány Baranya Hotel, ami a honlapja és a szállásközvetítő oldalak tanúsága szerint egy 3 csillagos szálloda, és ezt az internetvilágában foglalást intéző vendég nem is von kétségbe, ugyanis az összes fellelhető felületen közölt fotók, és foglalási árak mindezt alá is támasztják.
Park Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - SzobákPark Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - BelsőPark Hotel Harkany Harkány - Szobák
Szörnyű 2018. április 1.a párjával járt itt
Sajnos amikor oda értünk szembesültünk a ténnyel hogy egy kicsit vissza ugrottunk az időbe a szobát illetően :a személyzet a szobalányok akik mindent ellátnak le a kalappal :a recepciós hölgy modora hagy némi kivetni valót kezet foghat az étkező ajtóban álló ural aki 2 napig egy pólóban volt reggel este ugyan abban az ingben.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. február 13.a párjával járt itt
Most voltunk itt 4-szer, de most UTOLJÁRA! ! ! Sajnos a tulajdonos váltás nem tett jót a hotelnek. Teljes lepusztulás felé halad. Kaptunk egy olyan szobát (111-s KERÜLJÉTEK) ami a minimális feltételeknek sem felel meg. Telefonnak csak a helye,ha vmi kell séta a recepcíóra.
Park Hotel Harkany Harkány - WellnessPark Hotel Harkany Harkány - Wellness
Szörnyű 2019. december 30.a párjával járt itt
A Szálláson érkezésünkkor 2 szobából tudtunk választani(négyen mentünk volna de ketten mentünk) ,és ez volt a szerencsénk. Csatorna szagú volt a szoba,kényelmetlenek az ágyak,koszos volt a padlószőnyeg,kb 2000 éves tv és berendezés. A pincérekre sem tudok sok jót mondani,több perces várakozás egy italra,amikor pedig ki kellett szolgálniuk vágták a pofákat.
Gyenge 2019. október 30.gyerekekkel járt itt
1 Rossz hir:Szállodába érkezéskor már a hotel előtt sem lehet meg állni, mert a Harkányi parkoló hely-jegyszedők már elkérik a meg állásért is a jegyet pedig csak a hotelba szerettünk volna be menni be jelenkezni. 2 Rossz hir: Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését,Más szállodában ez nem így működik szerintünk.
Átlagos 2019. március 28.barátokkal járt itt
Az árához képest többet vártunk volna. Fűtés nem mindig volt, noha március elején még hűvösek voltak a nappalok és az éjszakák. A beígért wifi nem működött a szobánkban, a TV műsor is nézés közben hirtelen átprogramozta magát anélkül, hogy hozzá nyúltunk volna, így az érdekes film befejezetlen maradt.
2018. november 10.a párjával járt itt
Kisebb karbantartási hiányosságok feltüntek: pl. balkon ajtaja (903. szoba ) nehezen nyítható, a wc kilincs lejár, a wellness részen a férfi wc ajtaja a padozatra szorul . Mi nem dohányzunk. ezért örültünk . hogy felhívják a figyelmet a dohányzás tilalmára. Nagyon zavaró volt .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Utazási irodán keresztül jöttünk. A szálloda több épületből áll a D épületben volt a szállásunk az Orhidea hotel részben Gyönyörű nagy teraszos szobát kaptunk mindennel felszsrelve A tisztaság kifogástalan volt Volt légkondi is igy jókat pihentünk Az ágy nagyon kényelmes volt.