Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Gyenge 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Az üdvözlő italról szó sem esett. Megérkezésünkor rögtön kérték a teljes összeg megfizetését. Ugyanakkor a szobánk még 14 órakor sem volt kész. Nem müködött a TV , 35 fok a szobában. Nem volt benn kis törölköző, pohár a két szobához 1 db. A recepciós lekezelő, kioktató módon beszélt velünk. Ide többet soha nem jövünk, ismerőseinknek nem ajánljuk.
Gyenge 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Talán nekem voltak nagy elvárásaim, de a hotel mélyen alatta volt! Beköltözésünk után 5 perccel takarítást kértem, pontosabban legalább egy feltörlést, hogy ne lássuk az előző lakó hosszú ősz hajszálait és a port. Az ablakokban pókháló volt. A fürdőszoba viszont nagyon szépen rendben volt. Köntöst kértem, mert nem kaptunk.
Park Hotel Harkany Harkány - EgyébPark Hotel Harkany Harkány - Egyéb
Gyenge 2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Két szobában voltunk (ezt tudtuk előre), egyikben hűtő nem volt, a másikban fogmosó pohár. Mindkettőben MŰSZÁLAS, VÉKONY ANYAGÚ függőnyös (! ! ) zuhanyzó, MINI kuka a mosdóban, aminek a teteje nem billent! Szárítási lehetőség nincs, max egy-két fogas és vállfa. Az ágyterÍtők foltosak, koszosak voltak, pókhálók sokasága.
Gyenge 2019. augusztus 9.a párjával járt itt
Először a kellemes dolgok: az ételek íze és a wellnes részleg klímája. Bosszantó jelenségek: sorban állás az étkezéseknél; túlterhelt, udvariatlan és türelmetlen személyzet az étteremben; sűrűn kifogyó és sokára utántöltött fogások; utántöltés nem a svédasztal hátsó részénél, hanem a sorbanállók között; terítetlen, ételmaradékkal teli asztalok a nem először érkezőknek.
Gyenge 2019. július 26.gyerekekkel járt itt
2019. július 23-25-e között 2 éjszakát töltöttünk a fenti helyen a párommal és a felnőtt gyermekemmel. A gyenge értékelés okai az alábbiak:
- A megérkezéskor kb 15 óra körül a recepción várakoztunk fél órát, mert senki nem volt sehol. Jött arra egy pincér aki megkérdezte, hogy mit akarunk, mondtam, hogy szeretnénk becsekkolni.
Gyenge 2019. június 30.a párjával járt itt
Megérkezés: parkoló nincs jelölve az utca felől, sorompó nem működik, recepción negyedórás várakozás, 1 recepciós. Nagyon nehezen lehetett parkolót találni, a rendezetlen és gondozatlan udvarban. Szoba: De-Lux906. Kérdés mitől De-Lux? Mérete megfelelő, bútorzata egyszerű, igénytelen szín, több helyen foltos padlószőnyeg, takarítatlan erkély.
Gyenge 2019. június 18.a párjával járt itt
A szállásnak van még hová fejlődnie! Látszik a külsőn és a belsőn is a nemtörődés. Sokkal szebbé lehetne tenni egy festéssel (külső és belső), takarítással, kertrendezéssel, virágok ültetésével. Az étterem hátsó terasza nagyon elhanyagolt, kis időráfordítással a terasz is igazán hangulatos lenne.
Gyenge 2019. június 17.a párjával járt itt
Nem tetszett: A szoba igaz, hogy standardra volt foglalás, de nagyon lelakott, Kopott, A matrac kifeküdt és szakadt látni lehetett a belsejét.
A wellness: nem működött a kneip taposó és a gőzkabin sem.
A város költhetne többet szúnyog írtásra, esti séta = csapkodás.
Tetszett: A Harkányi strand és Gyógyfürdő közelsége.
Gyenge 2019. február 18.a párjával járt itt
Sajnálattal vettem tudomásul,hogy a panaszainkra még válaszra se méltattak. Ezért egy pár mondatban leírnám a történteket,ugyanis azt a szolgáltatást amit én megérkezésünkkor kifizettem nem kaptuk meg. Tehát 02. 04-én érkeztünk. Az ígért szívmelengető üdvözlő ital elmaradt, ami azért sem lett volna rossz mivel a kapott szobában hideg volt.
Gyenge 2019. január 26.gyerekekkel járt itt
Harkány legjobb elhelyezkedésű szállodájában a legalapvetőbb vendéglátói "fogások" hiányoznak. A személyzet kritikán aluli viselkedése, az ételek rossz minősége, a tisztaság hiánya nagyon kellemetlen "élményt" jelentettek. A szoba hiányosságait érkezéskor jeleztük a recepción(világítás elégtelen, hűtő nem működött, televízión 5 csatorna)az ígéreteken kívül más nem történt.