Hotel Xavin Harkány ★★★★

Hotel Xavin Harkány
Hotel Xavin HarkányHotel Xavin Harkány
Hotel Xavin HarkányHotel Xavin Harkány

Hotel Xavin Harkány bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Xavin Restaurant & Wellness a Baranya megyei Tenkes-hegy lábánál fekszik. A napsütötte Harkányban található szálloda immár 15 éve áll a pihenni, szórakozni, különleges élményekkel gazdagodni vágyó vendégek rendelkezésére.

A Hotel Xavin legnépszerűbb csomagjai

Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok (min. 2 éj)
Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.10.11-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hotel Xavin Harkány vélemények

Kiváló 2024. január 2.a párjával járt itt
Nagyon szép minden,a kiszolgálás gyors volt, kedves személyzet,szinte a városközpontban található, kisgyermekes családnak is megfelelő, csak ajánlani tudom
Kiváló 2023. október 29.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. A szállás minden igényüket kielégítette. A wellness részleg szuper. A masszázs kitűnő volt. Mindennél elégedettek voltunk. Egyetlen dolgot kivéve. A szállodában kifejezetten sok volt a külföldi vendég. A reggeli során nem engedték hogy az üres asztalnál helyet foglaljunk.
Kiváló 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
A szállodával teljesen megvoltunk elégedve, csak az étkezések azok nagyon gyengék. Nem egy 4* szállodának megfelelőek. Kevés választék, mindig elfogyott szinte minden, úgy kellett kérni, hogy hozzanak. Gyönyörű szálloda, jó helyen van.
Hotel Xavin Harkány - Külső képHotel Xavin Harkány - BelsőHotel Xavin Harkány - BelsőHotel Xavin Harkány - VendéglátásHotel Xavin Harkány - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. január 3.gyerekekkel járt itt
Két ünnep közt töltöttünk 4 éjszakát a Hotelbe, ami jó döntés volt! Impozáns megjelenésű, dekoratív szálloda, ízlésesen feldíszítve Karácsonyra. Szobánk tágas, kényelmes volt 3 főre. Étkezések igényesek, jelölt a gluténmentes lehetőség. Választék ideális, de jó időben érkezni. Pincérek figyelmesek, kedvesek.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2022. december 12.családjával járt itt
Családi rendezvnyre mentünk Harkányba. A Xavin Hotelbe. Elsősorban Welnes és pihenés szándékkal. A szálloda jó helyen van. Szép, stílusos epület. Jól felszerelt szobákkal. HAngulatos karácsonyi dekorációval.
A félpanzió remek volt. A Weles minden igényt kielégített. S zemélyzet készséges, kedves.
Hotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - Egyéb
Kiváló 2022. június 14.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk a hotelben. Lenyűgöző a szépsége. Szuper , nagyon figyelmes ellátásban volt részünk . Nagy szeretettel ajánlom a Xavin hotelt bárkinek, saját wellness részlege van, a gyógyfürdő , számtalan kellemes étkezde, fagyizók közelsége, és nem utolsó sorban a távolsági busz is pár lépés. Harkány nagyon kellemes hely , szívesen visszatérünk.
Kiváló 2021. december 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely, szuper volt a kiszolgálás, az ételek finomak, bőségesek és változatosak voltak. Csak ajánlani tudjuk!
Wellness részleg szuper volt, bár a nagy medence kár, hogy hideg. Szaunázás után persze tökéletes, de ahhoz kisebb medence is elég lenne, és ezt pedig úszó medencének tudnám inkább elképzelni, de annak viszont nagyon hideg.
De mindent egybe véve, nagyon elègedettek voltunk! Bárkinek ajánlom!
Kiváló 2019. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Sok helyen jártunk már az országban, de ez a hotel a top 5-ben van nálunk. A hotel nagyon barátságos, szépen felújított, az étterem nagyon kellemes, a szobák modernek, tiszták, a személyzet nagyon kedves volt. Csak pozitív tapasztalatunk volt, szívből ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. június 6.a párjával járt itt
Nagyon szép és ízlésesen berendezett szálloda. A személyzet kiváló . Minden kérésünket teljesítették. A szoba rendben volt. A reggeli és a vacsora választékos és finom. A borkostoló mind a két nap várakozáson felül sikerült. ( libamáj, rák, lazac . . . . . . . a finom borokhoz. Maximálisan meg voltunk elégedve!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
Kiváló 2016. május 10.családjával járt itt
Az első közös karácsonyunkat a Xavin Hotelben töltöttük. Életem első wellness nyaralása karácsonykor. Jól döntöttünk, mikor ezt a szállodát néztük ki utazásunk helyszínének. Hogy miért is? Ennek több oka is van, ezt szeretném részletezni. Pozitívumok:
1. Mivel ünnepi időszak volt, ezért délután kaptunk sütit és kávét ajándékba, ami isteni volt.
Hotel Xavin Harkány - VendéglátásHotel Xavin Harkány - Külső képHotel Xavin Harkány - VendéglátásHotel Xavin Harkány - VendéglátásHotel Xavin Harkány - KörnyékHotel Xavin Harkány - WellnessHotel Xavin Harkány - WellnessHotel Xavin Harkány - WellnessHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - EgyébHotel Xavin Harkány - Medence/kertHotel Xavin Harkány - VendéglátásHotel Xavin Harkány - Vendéglátás
Hotel Xavin Harkány a térképen
7815 HarkányKossuth Lajos u. 43.
2000
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár