Siesta Club Hotel Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos u. 17.

Siesta Club Hotel Harkány a térképen

Siesta Club Hotel Harkány értékelése:

6. helyezett a 84 harkányi szállás közül
19. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Siesta Club Hotel Harkány bemutatkozása

A Siesta Club Hotel a híres Harkányi Gyógy- és Strandfürdő mellett található, apartmanokkal várja vendégeit, melyek jól felszerelt konyhával rendelkeznek. A szállodában étterem, fodrászat, gyógymasszázs, pizzéria, napozóudvar, sportudvar és minigolf teszi teljessé a kikapcsolódást.

Siesta Club Hotel Harkány képei

Siesta Club Hotel Harkány vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
A szállás elhelyezkedése, a személyzet kedvessége és segítőkészsége megfelelő. Az ellátás az ételek mennyisége és ízvilága házias jellegű, finom és több mint elég. A szoba, főleg a vizesblokk elbírna egy felújítást, kicsit retró.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Nem a világ legfontosabb dolga, de a welcome drinket, ha már jár, akkor adják is oda, mert kellemetlen, ha kérni kell. A privát wellness, ha benne van a csomagban, akkor ne kerüljön 1000 Ft-ba alkalmanként, mert akkor tulajdonképpen nincs is benne a csomagban. Hab a tortán, hogy a Wifi meg abszólut nem működött.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
A szoba tisztasága és berendezése kiváló volt, kivéve a pótágyat. Sajnos az nem volt a szobában, amikor megérkeztünk. Kérésünkre adtak egyet, amit nekünk kellett elhelyezni, ehhez a szobát át kellett rendeznünk, ami így már szűkös volt. A pótágy gyenge volt. Az étteremben az adagok hatalmasak és nagyon finomak voltak.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A soproni Solar Club Hotelben lévő üdülőjogom révén cseréltem egy hetet Harkányra, a Siesta Club Hotelbe. Úgynevezett "ECO"-szobát kaptam (erre vagyok jogosult), amit bizonyára most újítottak fel, új felszereléssel. A pici apartman minden négyzetcentijét ügyesen kihasználták. Kár, hogy a kétágyas szobáknak nincs ablaka, csak a teraszajtón keresztül lehet szellőztetni.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Öt napot töltöttem a hotelben az állítólagos superior szobában. Csak egy helyiség volt légkondicionált a hálószoba nem, az ablak kicsi nem nyitható teljesen. A félpanzió kritikán aluli a Hellas étteremben volt. Nem is néztek vendégnek, háromszor állítottak föl az asztaltól mert foglalt. A kaja minősíthetetlen, az előre megadott étlap tájékoztató jellegű.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
Az appartman nem érte el a superior szinvonalat amit fizettem, a hét folyamán naponta kiürítették a szemetesvödröt de más takarítás egyáltalán nem volt,sem a fürdőszobában sem a szobában, törölközőt nem cserélték az egyhét alatt. Előfordult, hogy a recepciós nem volt a helyén, kiírta rögtön jövök, több mint 10 percet vártunk mire előkerült és a kulcsot átadta, de azt sem mondta, hogy elnézést a várakoztatásért.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Középkorú pár vagyunk,szilveszteri foglalásunk volt a szállóban. A szálloda jól láthatóan elbírna egy teljes körű felújítást.Különösen igaz ez a fürdőszobákra.Az étkeztetések rendben voltak a szilveszteri kiszolgálás mintaszerű volt.A személyzet kedves a helységek tisztának mondhatóak.Fürdő,bolt a szomszédban.Ár érték arányban nem rossz vétel.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A recepcióban december 31-én délután tartózkodó fiatalember egyáltalán nem volt készséges.
Jó lett volna, ha január elsején nem kellett volna elhagyni a szobát 10 óráig.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A családdal voltam egy hétvégét ebben a remek hotelban ahol a személyzet segitőkész, aranyosak voltak,a felszolgálás szintén jó és az étel is izletes jó adagok voltak.Még vissza térünk ide.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon jól éreztük magunkat! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! A személyzet nagyon kedves,az ételek nagyon finomak és változatosak voltak,a szoba kényelmes és tiszta. Egy szóval mindennel elégedettek voltunk.

Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szaunafalu használattal, harkányi gyógyvíz ívókúrával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Érvényes: 2020.12.05-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.29.
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Paprika Vendégház
2020.03.13. - 2020.11.01.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, naponta 1 óra privát wellness használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Akciós wellness őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Castello téli wellness hétvége (min. 2 éj)

HarkányX