Siesta Club Hotel Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos u. 17.

Siesta Club Hotel Harkány a térképen

Siesta Club Hotel Harkány értékelése:

5. helyezett a 87 harkányi szállás közül
15. helyezett Dél Dunántúlon - 517 szállás közül

Siesta Club Hotel Harkány bemutatkozása

A Siesta Club Hotel a híres Harkányi Gyógy- és Strandfürdő mellett található, apartmanokkal várja vendégeit, melyek jól felszerelt konyhával rendelkeznek. A szállodában étterem, fodrászat, gyógymasszázs, pizzéria, napozóudvar, sportudvar és minigolf teszi teljessé a kikapcsolódást.

Siesta Club Hotel Harkány képei

Siesta Club Hotel Harkány vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes 2 napot töltöttünk a Siesta Club hotelben. Tágas szobák, rend tisztaság mindenhol. Teljesen felszerelt konyha. Kitűnő étlapról választható vacsora, és svédasztalos reggeli, kedves személyzet, gyors kiszolgálás, pedig teltházas volt a szállóda. Érdekes volt az alaksorban a fürdő rész, 1 óra a családok részére, előre lefoglalható.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Az étterem személyzete rendkívül kedvesek és készségesek voltak.Nincs panaszom a szálloda személyzetére sem, a tisztaság is rendbe volt.
Dicséret illeti a kedves és ügyes masszírozó hölgyeket is.
2 éve is itt töltöttük a szilvesztert, akkor is jól éreztük magunkat, de most talán még jobb volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szoba tiszta volt, elég nagy. Az ágy nagyon kényelmetlen, kemény a matrac. A recepción ki van írva, hogy a félpanziós ellátás, étlapról választható reggeli és vacsora. Az első este a felszolgáló hölgy, aki nagyon kedves volt, ugyanezt elmondta. Második este leültünk vacsorázni, három felszolgáló is elindult felénk, de amit meglátták a vacsora jegyet az asztalon, nem jöttek oda.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szállás a központban, nagyon jó helyen található. A szállás remek volt, a kiszolgálás tökéletes. A személyzet kedves segitőkész. A hotel cicája teljeen elvarázsolta a kislányomat. Félpanziót kértünk, kétféle levesből és kétféle másodikból választhattunk. Az ételek finomak, az adagok bőségesek voltak. Elégedetten távoztunk, bármikor visszamennénk.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
A szállás elhelyezkedése, a személyzet kedvessége és segítőkészsége megfelelő. Az ellátás az ételek mennyisége és ízvilága házias jellegű, finom és több mint elég. A szoba, főleg a vizesblokk elbírna egy felújítást, kicsit retró.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Nem a világ legfontosabb dolga, de a welcome drinket, ha már jár, akkor adják is oda, mert kellemetlen, ha kérni kell. A privát wellness, ha benne van a csomagban, akkor ne kerüljön 1000 Ft-ba alkalmanként, mert akkor tulajdonképpen nincs is benne a csomagban. Hab a tortán, hogy a Wifi meg abszólut nem működött.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
A szoba tisztasága és berendezése kiváló volt, kivéve a pótágyat. Sajnos az nem volt a szobában, amikor megérkeztünk. Kérésünkre adtak egyet, amit nekünk kellett elhelyezni, ehhez a szobát át kellett rendeznünk, ami így már szűkös volt. A pótágy gyenge volt. Az étteremben az adagok hatalmasak és nagyon finomak voltak.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A soproni Solar Club Hotelben lévő üdülőjogom révén cseréltem egy hetet Harkányra, a Siesta Club Hotelbe. Úgynevezett "ECO"-szobát kaptam (erre vagyok jogosult), amit bizonyára most újítottak fel, új felszereléssel. A pici apartman minden négyzetcentijét ügyesen kihasználták. Kár, hogy a kétágyas szobáknak nincs ablaka, csak a teraszajtón keresztül lehet szellőztetni.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Öt napot töltöttem a hotelben az állítólagos superior szobában. Csak egy helyiség volt légkondicionált a hálószoba nem, az ablak kicsi nem nyitható teljesen. A félpanzió kritikán aluli a Hellas étteremben volt. Nem is néztek vendégnek, háromszor állítottak föl az asztaltól mert foglalt. A kaja minősíthetetlen, az előre megadott étlap tájékoztató jellegű.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
Az appartman nem érte el a superior szinvonalat amit fizettem, a hét folyamán naponta kiürítették a szemetesvödröt de más takarítás egyáltalán nem volt,sem a fürdőszobában sem a szobában, törölközőt nem cserélték az egyhét alatt. Előfordult, hogy a recepciós nem volt a helyén, kiírta rögtön jövök, több mint 10 percet vártunk mire előkerült és a kulcsot átadta, de azt sem mondta, hogy elnézést a várakoztatásért.

Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 8.795,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.04-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-4 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Park Hotel Harkany
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2021.07.02. - 2021.09.30.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Paprika Vendégház
Érvényes: 2021.11.15-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Gere Apartman
Andrea & Mónika Vendégház
Gere Apartmanház

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)

HarkányX