Siesta Club Hotel Harkány

Siesta Club Hotel Harkány
Siesta Club Hotel HarkánySiesta Club Hotel Harkány
Siesta Club Hotel HarkánySiesta Club Hotel Harkány

Siesta Club Hotel Harkány bemutatkozása

A Siesta Club Hotel a híres Harkányi Gyógy- és Strandfürdő mellett található, apartmanokkal várja vendégeit, melyek jól felszerelt konyhával rendelkeznek. A szállodában étterem, fodrászat, gyógymasszázs, pizzéria, napozóudvar, sportudvar és minigolf teszi teljessé a kikapcsolódást.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Akciós tavaszi senior ajánlat
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Siesta Club Hotel Harkány vélemények

2015. november 8.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk itt 2015. október végén. A Hotel jó helyen fekszik, közel van a fürdő, a város központja. Tiszta, kényelmes szobát kaptunk. semmi nem hiányzott. Félpanziós csomagot választottunk. A reggeli is és a vacsora is jó ízű volt, az étterem személyzete nagyon készséges volt. A gyerekek is elégedettek voltak mert a játékokat ingyen használhatták.
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Pécsett töltöttünk egy hetet a feleségemmel és az egyéves fiúnkkal, majd utána úgy döntöttünk, még két éjszakát ráhúzunk Harkányban. Pár nappal az érkezés előtt telefonon érdeklődtem és foglaltam is szobát. Már csak prémium szoba volt szabad, de nem bántuk meg. Az apartmanunkban teljesen felszerelt konyha, tiszta fürdőszoba és erkélyes szoba várt minket.
2015. március 23.barátokkal járt itt
Március közepén töltöttem egy hetet másodmagammal a harkányi Siesta klubhotelben, mint üdülőszövetkezeti tag. Most voltam először, mert amúgy Sopronba szoktam menni. A hotel nagyon jó helyen van, közel a fürdőhöz, és van parkolója is, bár az a hétvégén már kicsinek bizonyult. A szoba megfelelő, bár a kétszemélyes lakrész igen kicsi.
Siesta Club Hotel Harkány - Külső képSiesta Club Hotel Harkány - Külső kép
2014. június 29.gyerekekkel járt itt
A recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.
Az étkezésnél csak az volt a problémánk, hogy nagyon egyhangúak. /tojás-tojással/.
Az apartman szolgáltatásnál hiányzott, hogy a konyha és fürdőnél kicsit hiányos a felszereltségük/pl. vízforraló,hajszárító/. Ezt csak azért jegyeztem meg mert van összehasonlításunk más apartmanokhoz.
Összességében nagyon jó éreztük magunkat és máskor is vissza megyünk.
2014. június 6.gyerekekkel járt itt
A szállás szobái nagyon kellemesek, közel van a fürdő, a berendezések és a személyzet segítőkészsége kifogástalan. Saját parkoló van, amely nagyban növeli a biztonságot. Mi négyen voltunk, 2 gyermekkel, de mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Mi magunknak készítettünk az apartman minikonyhájában gyors ételeket, ehhez minden felszereltség meg van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. március 31.a párjával járt itt
Az apart Hotel a településen jól megközelíthető, maga a szállás jó, kényelmes, a berendezések kifogástalanok, minden könnyen elérhető a szállástól, éttermek, üzletek és maga a termálfürdő is. Saját parkolója van a szállodának. A szálloda minden szobájából léteíthető internet kapcsolat, a Wi-Fi hálózat kiépítve.
2014. február 17.gyerekekkel járt itt
A Hotel kiváló helyen fekszik, közel a fürdőhöz, illetve Harkány központjához is. A személyzet kedves, segítőkész volt, a bejelentkezés teljesen gördülékeny volt. Meglepően tágas szoba várt minket, két szobával, hatalmas fürdőszobával, konyhával, erkéllyel. A tisztaság kiváló, az ágyak kényelmesek.
Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és vidám napokat töltöttünk Harkányban és Siklóson. A szálloda nagyon jól felszerelt, igazán semmiben nem szenvedtünk hiányt a szobában és a mini konyhában. A szoba kényelmes, pihentető és kellemes volt, nagyon jól éreztük magunkat. A tisztaság elsőrendű, a személyzet nagyon jól végzi a munkáját:)
A recepción nagyon kedvesen fogadott minket V.
Kiváló 2013. augusztus 9.a párjával járt itt
A személyzet rendkívül kedves, udvarias volt. (Vezetőtől, a takarítónőig)A mi szobánk rendkívül kényelmes volt. A félpanziós vacsora minősége és mennyisége egy pici kívánni valót hagy maga után. Az étteremben a kiszolgálás kitűnő. Szálloda elhelyezkedése nagyon jó. Ha valamit kértünk azonnal teljesítették. A csomagban szereplő szolgáltatások kiválóak voltak.