ariadne: Az igazi ízélmény - Grassalkovich Étterem Hatvan

13. helyezett a 18 hatvani étterem közül

Az igazi ízélmény

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy kirándulás során jártunk a férjemmel Hatvanban és ezt az éttermet választottuk ki, amikor délutánra megéheztünk. Az étteremben kifogástalan tisztaság fogadott, a bútorok modernek, a terítés letisztult, színben nagyon harmonikus. Igazán lelket melengető volt a légkör, ahol az ember egy kiadós kirándulás után szívesen ül le beszélgetni, ebédelni. Az étlapon változatos ételek vannak felsorakoztatva, a választék nagyon elegendő ahhoz, hogy bárki igénye szerint tudjon választani. Felhívom a figyelmet a vadételekre. A férjem szuvidolt vaddisznó pofát evett kakukkfüves áfonyamártással és mandulával megszórt burgonyapürével, én a hagyományosabb, rántott harcsát kértem burgonyapürével és uborkasalátával. Előtte mindketten egy csésze levest kértünk, pikáns, tejfölös vadragu levest. Valami fantasztikus volt! Minden elismerésünk és dicséretünk a séfé, mert igazán nagyon jól készített el minden ételt. Ha hatvanban járunk, vagy a környéken, ebbe az étterembe egészen biztosan vissza fogunk térni. Már több ismerősünknek, barátainknak ajánlottuk a helyet, mert ez egy igazán jó és igényes étterem.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni ariadne felhasználót?    Igen

3000 Hatvan
Thurzó utca 16.

2019. március 23.
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye. A kastélyt és annak teljes...