Grassalkovich Étterem Hatvan
3000 Hatvan, Thurzó utca 16.

Grassalkovich Étterem Hatvan a térképen

Wellness csomagok Hatvan városában

Grassalkovich Étterem Hatvan vélemények

Salgótarján

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Hatvani kirándulásunkat, ennek az étteremnek a meglátogatásával szerettük volna megkoronázni. Kicsit nehezen találtunk rá a helyre, mert nincs kiírva egyértelműen, hogy pontosan hol is van az étterem, csak egy kis "plakát" figyelmeztet az irányra. A kiszolgálás nem túl gyors, de ez nem is baj, csak akkor, ha a gyerekek már nagyon szomjasak. . .
Cegléd
Gyöngyös

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Hosszú utazás pihenőjeként álltunk meg Hatvanban ebédelni. Megnéztem itt a honlapon, hogy mások mit ajánlanak, és így esett a választásunk erre az étteremre. Elég nehezen találtuk meg, mert táblával nem jelzik, hogy hol kéne bekanyarodni, de végül is megtaláltuk a mellékutcát, ahonnan gyalog besétáltunk az étteremhez.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Anyukám szülinapján kitaláltuk, hogy menjünk el vacsorázni egy étterembe. Út közben gondolkodtunk, hogy menjünk egy eddig ki nem próbált éttermbe, így esett a választásunk erre a gyönyörű helyen lévő étteremre. Már odaérkezésnél is látni, hogy egy szép, puccos hely. Kívül-belül gyönyörű, nagyszerű ételekkel, modern bútorokkal, kinézettel.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kirándulás során jártunk a férjemmel Hatvanban és ezt az éttermet választottuk ki, amikor délutánra megéheztünk. Az étteremben kifogástalan tisztaság fogadott, a bútorok modernek, a terítés letisztult, színben nagyon harmonikus. Igazán lelket melengető volt a légkör, ahol az ember egy kiadós kirándulás után szívesen ül le beszélgetni, ebédelni.

Legnépszerűbb csomagok Hatvanban és környékén
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2020.12.23.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.21. - 2020.12.27.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.717 - 29.729,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.02.28.

Szállodák Hatvan környékén
Libra Hotel Hatvan
Tó Wellness Hotel Hatvan
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Hatvan
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Grassalkovich Étterem HatvanX