Grassalkovich Étterem Hatvan
3000 Hatvan, Thurzó utca 16.

Grassalkovich Étterem Hatvan a térképen

Wellness csomagok Hatvan városában

Grassalkovich Étterem Hatvan vélemények

Salgótarján

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Hatvani kirándulásunkat, ennek az étteremnek a meglátogatásával szerettük volna megkoronázni. Kicsit nehezen találtunk rá a helyre, mert nincs kiírva egyértelműen, hogy pontosan hol is van az étterem, csak egy kis "plakát" figyelmeztet az irányra. A kiszolgálás nem túl gyors, de ez nem is baj, csak akkor, ha a gyerekek már nagyon szomjasak. . .
Kôszeg
Gyöngyös

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Hosszú utazás pihenőjeként álltunk meg Hatvanban ebédelni. Megnéztem itt a honlapon, hogy mások mit ajánlanak, és így esett a választásunk erre az étteremre. Elég nehezen találtuk meg, mert táblával nem jelzik, hogy hol kéne bekanyarodni, de végül is megtaláltuk a mellékutcát, ahonnan gyalog besétáltunk az étteremhez.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Anyukám szülinapján kitaláltuk, hogy menjünk el vacsorázni egy étterembe. Út közben gondolkodtunk, hogy menjünk egy eddig ki nem próbált éttermbe, így esett a választásunk erre a gyönyörű helyen lévő étteremre. Már odaérkezésnél is látni, hogy egy szép, puccos hely. Kívül-belül gyönyörű, nagyszerű ételekkel, modern bútorokkal, kinézettel.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kirándulás során jártunk a férjemmel Hatvanban és ezt az éttermet választottuk ki, amikor délutánra megéheztünk. Az étteremben kifogástalan tisztaság fogadott, a bútorok modernek, a terítés letisztult, színben nagyon harmonikus. Igazán lelket melengető volt a légkör, ahol az ember egy kiadós kirándulás után szívesen ül le beszélgetni, ebédelni.

Legnépszerűbb csomagok Hatvanban és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, Nordic Walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2020.11.30.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.09.30.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.11.26.

Szállodák Hatvan környékén
Hotel Aquarell Hatvan
City Hotel Unió  Hatvan
Libra Hotel Hatvan
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

Grassalkovich Étterem HatvanX