Grassalkovich Étterem Hatvan

4,6Kiszolgálás
4,8Hangulat
4,2Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Narád Park Mátraszentimre
87.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Grassalkovich Étterem Hatvan vélemények

2019. június 8.gyerekekkel járt itt
Hatvani kirándulásunkat, ennek az étteremnek a meglátogatásával szerettük volna megkoronázni. Kicsit nehezen találtunk rá a helyre, mert nincs kiírva egyértelműen, hogy pontosan hol is van az étterem, csak egy kis "plakát" figyelmeztet az irányra. A kiszolgálás nem túl gyors, de ez nem is baj, csak akkor, ha a gyerekek már nagyon szomjasak.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 238 városban járt márFelfedező - 2456 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 70402 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 23.egyedül járt itt
Hatvan városának legelegánsabb étterme a Grassalkovich, amelynek a kastély - Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum működik a főépületben - egyik melléképülete ad helyet. Formája alapján valamilyen gazdasági épület, esetleg istálló lehetett vagy a személyzet lakhelye.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Grassalkovich Étterem Hatvan - Külső képGrassalkovich Étterem Hatvan - Étlap/itallapGrassalkovich Étterem Hatvan - Étlap/itallapGrassalkovich Étterem Hatvan - Étlap/itallapGrassalkovich Étterem Hatvan - Étlap/itallapGrassalkovich Étterem Hatvan - Étlap/itallapGrassalkovich Étterem Hatvan - Étlap/itallapGrassalkovich Étterem Hatvan - BelsőGrassalkovich Étterem Hatvan - BelsőGrassalkovich Étterem Hatvan - Étel/italGrassalkovich Étterem Hatvan - Étel/italGrassalkovich Étterem Hatvan - Étel/italGrassalkovich Étterem Hatvan - Mosdó / FürdőszobaGrassalkovich Étterem Hatvan - Külső képGrassalkovich Étterem Hatvan - Külső képGrassalkovich Étterem Hatvan - Külső képGrassalkovich Étterem Hatvan - Külső képGrassalkovich Étterem Hatvan - Külső kép
Még több kép (15 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 55 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. november 21.a párjával járt itt
Hosszú utazás pihenőjeként álltunk meg Hatvanban ebédelni. Megnéztem itt a honlapon, hogy mások mit ajánlanak, és így esett a választásunk erre az étteremre. Elég nehezen találtuk meg, mert táblával nem jelzik, hogy hol kéne bekanyarodni, de végül is megtaláltuk a mellékutcát, ahonnan gyalog besétáltunk az étteremhez.
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 11.családjával járt itt
Anyukám szülinapján kitaláltuk, hogy menjünk el vacsorázni egy étterembe. Út közben gondolkodtunk, hogy menjünk egy eddig ki nem próbált éttermbe, így esett a választásunk erre a gyönyörű helyen lévő étteremre. Már odaérkezésnél is látni, hogy egy szép, puccos hely. Kívül-belül gyönyörű, nagyszerű ételekkel, modern bútorokkal, kinézettel.
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Kiváló 2016. április 12.a párjával járt itt
Egy kirándulás során jártunk a férjemmel Hatvanban és ezt az éttermet választottuk ki, amikor délutánra megéheztünk. Az étteremben kifogástalan tisztaság fogadott, a bútorok modernek, a terítés letisztult, színben nagyon harmonikus. Igazán lelket melengető volt a légkör, ahol az ember egy kiadós kirándulás után szívesen ül le beszélgetni, ebédelni.
5Ételek / Italok
5Ár / érték arány