3000 Hatvan, M3 út

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Sok-sok évvel ezelőtt jártunk már itt, hát most megpróbáltuk újra. Bárcsak ne tettük volna. Itt nagyon megállt az idő. A teljes berendezés a hajdani (kb 30 évvel ezelőtti) szinten van. Itt nem volt rendszerváltás és az üzemeltető valószínűleg egy fillért sem forgat vissza. Minden koszos és rozsdás. A mellékhelyiségek kritikán aluliak.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Hazafelé menet álltunk meg enni és kávézni a párommal. Igazi retro hangulat fogadott amikor beléptünk. Én imádom az ilyen helyeket, mintha megállt volna a idő :)
Én kávéztam meg hamburgereztem, finom volt mindkettő. A kiszolgálással sem volt gond, sem a várakozási idővel a kajára. Ajánlom mindenkinek, aki vissza akar menni egy kicsit a múltba és nosztalgikus hangulatba szeretne kerülni :)

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Az első benyomás, mikor belépünk, hogy nem a legújabb étteremről van szó. Régies, de mégis jó! Inkább a hagyományos ételek dominálnak, háziasak. Ha valaki régi ízekre vágyik, vagy valami hazaira, mindenképp ajánlom! Mi csak havonta néhány alkalommal járunk Hatvanban, de akkor általában meglátogatjuk a helyet, szeretettel fogadna itt.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A hely a 80-as éveket idézi, szerintem nem sokat változtattak rajta megnyitása óta. De nem is ezért megyünk be minden egyes alkalommal, amikor arra vezet az utunk! Mindig van friss pogácsa vagy/és meleg almás pite! ! ! ! Fantasztikusan finomak, sokan - így mi is még haza is szoktunk belőle vinni. A babgulyásuk szintén mindig jól esik és mindig azt kapjuk, amit várunk!

Legnépszerűbb csomagok Hatvanban és környékén
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.180 - 12.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.03.04. - 2020.06.11.
Vadrózsa Panzió
2020.04.06. - 2021.04.06.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, medvefarm belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Hatvan környékén
Libra Hotel Hatvan
Tó Wellness Hotel Hatvan
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Hatvan
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre