3000 Hatvan, M3 út

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Sok-sok évvel ezelőtt jártunk már itt, hát most megpróbáltuk újra. Bárcsak ne tettük volna. Itt nagyon megállt az idő. A teljes berendezés a hajdani (kb 30 évvel ezelőtti) szinten van. Itt nem volt rendszerváltás és az üzemeltető valószínűleg egy fillért sem forgat vissza. Minden koszos és rozsdás. A mellékhelyiségek kritikán aluliak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Hazafelé menet álltunk meg enni és kávézni a párommal. Igazi retro hangulat fogadott amikor beléptünk. Én imádom az ilyen helyeket, mintha megállt volna a idő :)
Én kávéztam meg hamburgereztem, finom volt mindkettő. A kiszolgálással sem volt gond, sem a várakozási idővel a kajára. Ajánlom mindenkinek, aki vissza akar menni egy kicsit a múltba és nosztalgikus hangulatba szeretne kerülni :)

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Az első benyomás, mikor belépünk, hogy nem a legújabb étteremről van szó. Régies, de mégis jó! Inkább a hagyományos ételek dominálnak, háziasak. Ha valaki régi ízekre vágyik, vagy valami hazaira, mindenképp ajánlom! Mi csak havonta néhány alkalommal járunk Hatvanban, de akkor általában meglátogatjuk a helyet, szeretettel fogadna itt.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A hely a 80-as éveket idézi, szerintem nem sokat változtattak rajta megnyitása óta. De nem is ezért megyünk be minden egyes alkalommal, amikor arra vezet az utunk! Mindig van friss pogácsa vagy/és meleg almás pite! ! ! ! Fantasztikusan finomak, sokan - így mi is még haza is szoktunk belőle vinni. A babgulyásuk szintén mindig jól esik és mindig azt kapjuk, amit várunk!

Legnépszerűbb csomagok Hatvanban és környékén
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 29.640,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.07.31.
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés estekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, játszóház használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.30. - 2020.08.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.158,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.01. - 2021.07.15.

Szállodák Hatvan környékén
Hotel Aquarell Hatvan
City Hotel Unió  Hatvan
Tó Wellness Hotel Hatvan
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

Sztráda Étterem HatvanX