Udvarház Vendéglő Hatvan
3000 Hatvan, Madách u. 1.

Udvarház Vendéglő Hatvan a térképen

Szállások Hatvan városában
Wellness csomagok Hatvan városában

Udvarház Vendéglő Hatvan vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Többször jártam itt., ám az utolsó alkalommal nagy csalódás ért. Az étel úgy el volt rontva hogy azt el sem lehetne rontani..... Sajnálom mert eddig csak jó ételt ettem.

boogi TOP étteremértékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulás után kétségbeesetten tapasztaltuk, hogy Mindenszentekkor Salgótarjánban sehol sem tudunk enni. Jött az ötlet: Hatvan Budapest felé van, hátha ott találunk valamit. Gugli a barátunk elsőre az Udvarházat adta ki. Felhívtam őket, várnak, szuper! Amikor befordultunk a szúk kis utcába, elbizonytalanodtunk, de aztán megláttuk a bejáratot, és éreztünk, jó helyre jövünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábbi értékelések alapján választottuk ezt a helyet. Mi is jó benyomást szereztünk, a berendezés ízléses és igen hangulatos. A kiszolgálás kedves, udvarias és igen gyors. Az általunk rendelt ételekkel meg voltunk elégedve - borjúragu leves elsőosztályú, nagyon finom és tartalmas, sok hússal. Sztrapacska szintén kitűnő, padlizsánkrém pirítóssal megfelelő.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Emlékeim szerint egy kellemes hangulatos étterem. Utazásból hazatérve ejtettük útba az év utolsó napjaiban egy nagycsaláddal az éttermet. Nem jelentett gondot számukra egy 12-14 fő körüli család egy asztalhoz ültetése, ami igazán pozitív, mert így a család tényleg együtt lehetett.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Kellemes nyugodt hangulatú étterem. Néhány alkalommal megfordultunk már itt ebédre, vagy egy mozgalmas nap nyugodt lezárásaként. Minden alkalommal fogyasztottunk levest, na nem azért, mert annyira levesesek lennénk, hanem, mert ellenállhatatlan ízvilágot kaptunk. A vargányakrémleves egyszerűen fenséges!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétköznapi ebédet fogyasztottam másodmagammal hétköznap délután. Egy helyi ismerős ajánlására érkeztünk a helyre, mert szerinte olcsó és nagyon finom ételeket lehet fogyasztani. Az árak azért éppen olcsónak nem nevezhetőek, de drágának sem mondanám. Én tárkonyos borjúragulevest ettem a párom pedig eperkrémlevest mandulával.

2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kilencvenöt fős csoporttal érkeztünk ebédre.Előre egyeztetett időben az ebéd megvolt rendelve.Tárkonyos raguleves helyett, kaptunk egy híg löttyöt.A rétes sem volt különb.Az emberek fel voltak háborodva.Az asztalokon sem kenyér,de még csapvíz sem volt feltéve.Kérésünkre a pincér azt a választ adta, van üveges szóda 400 Ft-ért lehet kérni.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 16.
Baráti társasággal jártunk az étteremben,bízva egy kellemes este eltöltésében és IGEN!Nagyon finom,ízletes és bőséges vacsorát fogyasztottunk el!A hely varázsa magával ragadó szép és romantikus környezet!Bár ami negatívum,hogy a téli kert rész igen hűvös! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23.
Többször jártunk már a vendéglőben,családdal,kollegákkal és mindig nagyon meg voltunk elégedve.Kedves kiszolgálás,finom ételek,tisztaság és nagyon hangulatos környezet!Az esküvői ebédünket is itt tartottuk és nagyon meg voltunk elégedve!
Mindenképp ajánlom minden Hatvanba látogatónak ezt a bájos helyet a város szívében,egy kis csendes utcában!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város szívében, mégis csendes helyen vár az étterem. Már a belépéskor érzed, nem olyan helyen jársz, amiből 12 egy tucat. Kellemes barátságos, mégis elegáns a környezet. Nyáron a békés kerthelységben élvezheted a jó időt. A pincérek lesik minden kívánságodat. A fogások fantasztikusak, nagyétkűek sem maradnak éhen.

Legnépszerűbb csomagok Hatvanban és környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, medvefarm belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
2020.03.13. - 2020.10.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Locsolóbál belépővel, lovaskocsikázással, szauna és jacuzzi használattal, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.11. - 2020.04.13.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.970,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
2019.06.01. - 2020.12.31.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2021.04.04.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.27. - 2020.09.30.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2020.12.23.

Szállodák Hatvan környékén
Libra Hotel Hatvan
Tó Wellness Hotel Hatvan
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Hatvan
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)