Udvarház Vendéglő Hatvan

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
98.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Udvarház Vendéglő Hatvan vélemények

Kiváló 2021. július 21.gyerekekkel járt itt
Kedves pincérek, gyors kiszolgálás, finom ételek, kicsit drága, de nagyon jó emlék. Ízléses tálalás.
Gyenge 2020. augusztus 10.barátokkal járt itt
Direkt kértem az 5 éves kisfiamnak, hogy féladagot hozzanak vagy rántott szeletet vagy halrudacskát. Erre kihoz a pincér egy óriási tányér kaját és közli, hogy náluk nincs féladag, mert azt nem tudja beütni a gépbe. Értem én, de ezt miért nem tudja jelezni? Figyelmetlen, és kissé modortalan a szakállas pincér.
1Kiszolgálás
3Tisztaság
Gyenge 2018. december 1.a párjával járt itt
Többször jártam itt., ám az utolsó alkalommal nagy csalódás ért. Az étel úgy el volt rontva hogy azt el sem lehetne rontani..... Sajnálom mert eddig csak jó ételt ettem.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 54 városban járt márNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. november 6.családjával járt itt
Kirándulás után kétségbeesetten tapasztaltuk, hogy Mindenszentekkor Salgótarjánban sehol sem tudunk enni. Jött az ötlet: Hatvan Budapest felé van, hátha ott találunk valamit. Gugli a barátunk elsőre az Udvarházat adta ki. Felhívtam őket, várnak, szuper! Amikor befordultunk a szúk kis utcába, elbizonytalanodtunk, de aztán megláttuk a bejáratot, és éreztünk, jó helyre jövünk.
5Ár / érték arány
2017. március 19.a párjával járt itt
Korábbi értékelések alapján választottuk ezt a helyet. Mi is jó benyomást szereztünk, a berendezés ízléses és igen hangulatos. A kiszolgálás kedves, udvarias és igen gyors. Az általunk rendelt ételekkel meg voltunk elégedve - borjúragu leves elsőosztályú, nagyon finom és tartalmas, sok hússal.
Itt fényképeztem:
Udvarház Vendéglő Hatvan - EgyébUdvarház Vendéglő Hatvan - BelsőUdvarház Vendéglő Hatvan - BelsőUdvarház Vendéglő Hatvan - BelsőUdvarház Vendéglő Hatvan - Étel/italUdvarház Vendéglő Hatvan - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>
2016. május 17.családjával járt itt
Emlékeim szerint egy kellemes hangulatos étterem. Utazásból hazatérve ejtettük útba az év utolsó napjaiban egy nagycsaláddal az éttermet. Nem jelentett gondot számukra egy 12-14 fő körüli család egy asztalhoz ültetése, ami igazán pozitív, mert így a család tényleg együtt lehetett.
4Ételek / Italok
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Kellemes nyugodt hangulatú étterem. Néhány alkalommal megfordultunk már itt ebédre, vagy egy mozgalmas nap nyugodt lezárásaként. Minden alkalommal fogyasztottunk levest, na nem azért, mert annyira levesesek lennénk, hanem, mert ellenállhatatlan ízvilágot kaptunk. A vargányakrémleves egyszerűen fenséges!
5Ár / érték arány
2015. november 7.a párjával járt itt
Egy hétköznapi ebédet fogyasztottam másodmagammal hétköznap délután. Egy helyi ismerős ajánlására érkeztünk a helyre, mert szerinte olcsó és nagyon finom ételeket lehet fogyasztani. Az árak azért éppen olcsónak nem nevezhetőek, de drágának sem mondanám. Én tárkonyos borjúragulevest ettem a párom pedig eperkrémlevest mandulával.
3Hangulat
Gyenge 2015. június 28., csoporttal járt itt
Egy kilencvenöt fős csoporttal érkeztünk ebédre. Előre egyeztetett időben az ebéd megvolt rendelve. Tárkonyos raguleves helyett, kaptunk egy híg löttyöt. A rétes sem volt különb. Az emberek fel voltak háborodva. Az asztalokon sem kenyér,de még csapvíz sem volt feltéve. Kérésünkre a pincér azt a választ adta, van üveges szóda 400 Ft-ért lehet kérni.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
2Tisztaság
Kiváló 2014. december 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk az étteremben,bízva egy kellemes este eltöltésében és IGEN!Nagyon finom,ízletes és bőséges vacsorát fogyasztottunk el!A hely varázsa magával ragadó szép és romantikus környezet!Bár ami negatívum,hogy a téli kert rész igen hűvös! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
12 értékelés / 2 oldalon