Udvarház Vendéglő Hatvan

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Udvarház Vendéglő Hatvan vélemények

Kiváló 2022. szeptember 22.a párjával járt itt
A limonádé túl édesre sikerült, a tatárbeefsteak viszont nagyon ízletes a forró pirítóssal, két embernek is elégséges előélet adag. A csirkemelles főétel átlagos ízvilágú, a tálalás ízléses. Az étterem hangulata elragadó, szívet melengető a sok családi emlék és porcelán nézegetése. A meghittséget erősíti a fa berendezés és a hangulatos teraszrész.
Udvarház Vendéglő Hatvan - Külső képUdvarház Vendéglő Hatvan - Külső kép
Kiváló 2021. július 21.gyerekekkel járt itt
Kedves pincérek, gyors kiszolgálás, finom ételek, kicsit drága, de nagyon jó emlék. Ízléses tálalás.
Kiváló 2018. november 6.családjával járt itt
Kirándulás után kétségbeesetten tapasztaltuk, hogy Mindenszentekkor Salgótarjánban sehol sem tudunk enni. Jött az ötlet: Hatvan Budapest felé van, hátha ott találunk valamit. Gugli a barátunk elsőre az Udvarházat adta ki. Felhívtam őket, várnak, szuper! Amikor befordultunk a szúk kis utcába, elbizonytalanodtunk, de aztán megláttuk a bejáratot, és éreztünk, jó helyre jövünk.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Kellemes nyugodt hangulatú étterem. Néhány alkalommal megfordultunk már itt ebédre, vagy egy mozgalmas nap nyugodt lezárásaként. Minden alkalommal fogyasztottunk levest, na nem azért, mert annyira levesesek lennénk, hanem, mert ellenállhatatlan ízvilágot kaptunk. A vargányakrémleves egyszerűen fenséges!
Kiváló 2014. december 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk az étteremben,bízva egy kellemes este eltöltésében és IGEN!Nagyon finom,ízletes és bőséges vacsorát fogyasztottunk el!A hely varázsa magával ragadó szép és romantikus környezet!Bár ami negatívum,hogy a téli kert rész igen hűvös! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a vendéglőben,családdal,kollegákkal és mindig nagyon meg voltunk elégedve. Kedves kiszolgálás,finom ételek,tisztaság és nagyon hangulatos környezet! Az esküvői ebédünket is itt tartottuk és nagyon meg voltunk elégedve!
Mindenképp ajánlom minden Hatvanba látogatónak ezt a bájos helyet a város szívében,egy kis csendes utcában!
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
A város szívében, mégis csendes helyen vár az étterem. Már a belépéskor érzed, nem olyan helyen jársz, amiből 12 egy tucat. Kellemes barátságos, mégis elegáns a környezet. Nyáron a békés kerthelységben élvezheted a jó időt. A pincérek lesik minden kívánságodat. A fogások fantasztikusak, nagyétkűek sem maradnak éhen.
2017. március 19.a párjával járt itt
Korábbi értékelések alapján választottuk ezt a helyet. Mi is jó benyomást szereztünk, a berendezés ízléses és igen hangulatos. A kiszolgálás kedves, udvarias és igen gyors. Az általunk rendelt ételekkel meg voltunk elégedve - borjúragu leves elsőosztályú, nagyon finom és tartalmas, sok hússal.
Udvarház Vendéglő Hatvan - EgyébUdvarház Vendéglő Hatvan - BelsőUdvarház Vendéglő Hatvan - BelsőUdvarház Vendéglő Hatvan - BelsőUdvarház Vendéglő Hatvan - Étel/italUdvarház Vendéglő Hatvan - Étel/ital
2016. május 17.családjával járt itt
Emlékeim szerint egy kellemes hangulatos étterem. Utazásból hazatérve ejtettük útba az év utolsó napjaiban egy nagycsaláddal az éttermet. Nem jelentett gondot számukra egy 12-14 fő körüli család egy asztalhoz ültetése, ami igazán pozitív, mert így a család tényleg együtt lehetett.
2015. november 7.a párjával járt itt
Egy hétköznapi ebédet fogyasztottam másodmagammal hétköznap délután. Egy helyi ismerős ajánlására érkeztünk a helyre, mert szerinte olcsó és nagyon finom ételeket lehet fogyasztani. Az árak azért éppen olcsónak nem nevezhetőek, de drágának sem mondanám. Én tárkonyos borjúragulevest ettem a párom pedig eperkrémlevest mandulával.