9178 Hédervár, Fő út 41.

Park Panzió étterme Hédervár értékelése:

1. helyezett a 3 hédervári étterem közül
143. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német
Visa
Staropramen, Staropramen Dark

Park Panzió étterme Hédervár bemutatkozása

A Szigetköz közepén, Héderváron várja Önt a Park Panzió & Étterem!

Park Panzió étterme Hédervár képei

Park Panzió étterme Hédervár vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Szombati napon, hosszú út után tértünk be az étterembe, egy finom húslevest és valami másodikat enni. Lelki szemeim előtt volt a cérnametéltes, répás, aranyló finom lé, ami erőt ad az embernek. Volt is az étlapon - húsleves finom metélttel. Kértem is gyorsan. Férjem májgombóclevest választott, és túrós csuszát. Elég hamar ki is hozták mutatós piros kislábasban mind a kettő levest.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Lányom ballagési vacsorájét rendeztük itt, kisebb családi körben (12 fő)
Az egyeztetést, megrendelést tekintve kifejezetten rugalmasak, alkalmazkodóak. Egyszerű ételeket kértünk, a választékukban több tál is van. Az ételek nem voltak extrák, különlegesek, átlagos tálak a szükséges fantáziával. De mindent jól készítettek el, és az adagok is megfelelőek voltak, lehetett csomagoltatni is a maradékot.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
Talán csak szerencsésebbek voltunk, de már többször ettünk itt, akkor mindig remekül sikerült - a választásunk is: jó volt az étel, emberes az adag. A sült kacsa nekem nagyon bejött :)
Ár-érték arányban ideális hely. Talán egy kicsit sokat kellett várni az ételre. Viszont a kiszolgálás pedig nagyon előzékeny, udvarias, és rugalmas a fizetési lehetőség is.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 20.
A hédervári Park Panzió és Étterem étterem részét évfordulónk alkalmával kerestük fel. Nevéhez hűen csodás park veszi körül, az épület mellett csendesen csordogált egy kis patak. A vendéglátóhelyre belépve szép, tiszta környezet fogadott bennünket, de egy kicsit fáztunk. A kiszolgálás kedves volt. Az ételekkel viszont nem voltunk 100%-osan elégedettek.

Legnépszerűbb csomagok Héderváron és környékén
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.962 - 14.449,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2021.12.27.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.09.30.
Aqua Hotel Termál
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
2020.01.01. - 2020.12.20.

Szállodák Hédervár környékén
Aqua Hotel Termál Hédervár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Hédervár
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Wellness napok (3 éjszaka)
Tavaszi pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)
Nőnapi kényeztető csomag a Szigetközben (min. 2 éj)

Park Panzió étterme HédervárX