Lamontanara Pizzéria Hévíz

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Lamontanara Pizzéria Hévíz vélemények

Kiváló 2022. augusztus 18.a párjával járt itt
Remek pizzéria. Maga a környezet, ahol található nem túl látványos, viszont ingyenes parkolási lehetőség biztosított az étteremmel szemben lévő bolt parkolójában. A kiszolgálás gyors, alig kellett fél órát várnunk és már kész volt a két pizzánk. A mentás limonádét külön ajánlanám, mivel egy titkos összetevő miatt enyhén süteményes édes íze is van.
Lamontanara Pizzéria Hévíz - EgyébLamontanara Pizzéria Hévíz - Egyéb
Kiváló 2019. január 2.barátokkal járt itt
A felszolgálók udvariasak, igazi felszolgálók! Minden kérdésre válaszolnak, több nyelven beszélnek, tudják miből és hogyan készül az étel ami az étlapon van. Az ételek hibátlanok, a tálalás szép. Felszolgáláskor nemigen kérdezik, mit hova tegyenek, tudják, ki mit kért. Másnap mikor vissza mentünk, tudták milyen bort ittunk előző nap és ki milyen kávét ivott!
Kiváló 2017. december 6.a párjával járt itt
Körülbelül tizenöt éve vagyunk visszajáró lelkek Hévízre, és ugyanannyi éve érezzük, újra és újra, kötelezőnek a látogatást kedvenc éttermünkben. Persze, más helyeken akár csalódhatnánk is (megesett, hogy így is történt), de itt nem, a La Montanara olyan stabil hely számunkra, mint adriai halásznak a trogíri világítótorony.
Kiváló 2017. január 25.családjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk Hévízen lányainkkal, a szállásunkon javasolták ezt az éttermet, ha jót akarunk enni. Az étteremre ráférne egy felújitás, de ennek ellenére hangulatos. Nagyon jókat ettünk. Tetszett a választék. A kiszolgálás is jó volt, a család minden tagja elégedetten, tele hassal távozott.
Lamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
A pizzájuk igazi olasz , vékony tészta , változatos feltétekkel és a sajt ott van ahol kell (a feltét alatt) . Ennél jobb pizzázót nem ismerünk! Érdemes megkóstolni a többi fogást is . Külön pozitívum az olasz ásványvíz:) Több alapanyagot is onnan hozatnak. Hangulatos a belső tere és a terasza is . Ár-érték arányban kitűnő étterem.
Kiváló 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálás. A hely maga megjelenésében nem volt annyira kirívó. Az ételeket ízlésesen tálalva hozták ki, amely szerintem hibátlan volt. A gyerekek pizzát ettek amely bár nem a tökéletes olasz pizza volt, de szerintem nagyon finom.
Kiváló 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
Családommal ültünk be az étterembe.A teraszon foglaltunk helyet.A felszolgálók nagyon kedvesek , az ételek nagyon finomak voltak.3-an vacsoráztunk, üditőt és capuccinot fogyasztottunk.Minden nagyon izlett.
Ár érték arányban is kitünő, 8000ft volt a végösszeg.
Kiváló 2015. október 9.családjával járt itt
Évek óta kedvenc helyünk a hévízi Lamontanara. nem pizzázó, hiszen egyéb remek olasz étterem, ahol a pizzán kívül sokféle finom olasz különlegességet ehetünk, de nálunk a család pizzabarát, és a sok-sok lehetőség között nehéz olyant találni, ahol valóban jó a pizza!
Lamontanara Pizzéria Hévíz - Egyéb
Kiváló 2014. október 13.családjával járt itt
Minden családi esemény alkalmával ezt az éttermet keressük fel. Nagyon szeretünk idejárni, kellemes a hangulat, udvariasak a pincérek, finom a pizza! Ha az idő engedi a teraszt választjuk vacsoránk elfogyasztásának színhelyéül. Míg a vacsorára várunk a gyerekeknek érdekességként a hatalmas akvárium szolgál látnivalóként.
Ajánlom mindenkinek, aki Hévízen jár! :)
Kiváló 2014. október 12.a párjával járt itt
A pizza tésztája igazi olaszos, vékony. A sütés pont megfelelő, nem száradt ki. A feltét bőséges, ízletes. Egyetlen negatívom: a Quattro formaggiról hiányzott a gorgonzola. A felszolgálás udvarias, gyors. Bár kicsit távolabb esik a központtól, mégis megéri felkeresni, mert a pizza mellett bősébes az ételválasztéka és igazán korrektek az árai. Az adagok hatalmasak.