Fehérvári pár

Fehérvári pár adatlapja

Regisztráció2016.09.06
Utoljára itt2022.11.25

2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Tapasztalat híján az ittjartam. hu értékeléseit használtuk iránytűként. Belvárosi sétánk után vettük az irányt Babi vendéglője felé, elhaladva egy sor étterem (köztük a Gusto és a Várkonyi bisztró) mellett. Egyszerű ételek jellemzik a hely kínálatát, nincs is ezzel semmi baj, pláne, hogy a rántott csirkemell és a háromszéki borda is kitűnően volt elkészítve.
Kiváló 2019. március 3.barátokkal járt itt
Előzetes foglaĺas nélkül érkeztünk nyolcan, de vendéglátóink pillanatok alatt összetoltak nekünk két asztalt. Profizmus és figyelmesség jellemezte ténykedésüket, igyekeztek, hogy minden téren jól érezzük magunkat. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!
Átlagos 2017. december 5.a párjával járt itt
A vendégtér egyetlen fogasa (télen, nagykabát-szezonban) két, négyszemélyes asztal között a sarokban. A saját dzsekimet inkább a székemre raktam. A felszolgálón látszott az értetlenkedés, hogy nem tudtunk a menüben szereplő fogasok közül egy perc alatt választani. Ott hagyott minket, és egy pici időt ráhagyva jött újra, mi úgy éreztük, mintha büntetne minket.