Tó Közép Büfé Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tó Közép Büfé Hévíz vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Sajnos mi hányás hasmenéssel tértünk haza. Ráfér a takarítás és újítás erősen a helyre. Ételek nagyon gyenge minőségűek voltak, igaz az üveges üditőkkel nem tudtunk hibázni ott jár a piros pont. Nem volt nagy választék, de abból is a legtöbb elfogyott. Egy ilyen színvonalú fürdőhely nem enegedhetné meg magának hogy egy ilyen elhanyagolt büfé üzemelhessen benne.
Szörnyű 2018. augusztus 6.barátokkal járt itt
Nem vittünk szendvicset a tóhoz, mondván van ott egy kis étterem szerű. Megbántuk. A kiszolgálás katasztrofális, a "hölgy" csak odavakkantott rendelés felvétel gyanánt. Egy sült kolbászt kértem, ami elvileg dkg-ra volt árazva. A kolbász mellé odacsapott egy nagy halom mustárt. Gondoltam, na ennek jó súlya lesz, persze ha lemérték volna, szólok, de ez nem történt meg.
Szörnyű 2018. június 18.gyerekekkel járt itt
A családdal étkeztünk itt rendelés leadása közben a hölgy folyamatosan huzogatta a száját,semmi kedvesség,mosoly.Szalvéttát külön kérni kell nincs odakészítve az evőeszközökhöz.Csupán egy kicsit több kevesség ,normális megszólítás jó lenne.
Szörnyű 2017. október 3.a párjával járt itt
Évente tobbszor megyunk egy-egy napra a tóhoz, a nyári idoszakban nyitva van a kinti étterem, de télen csak ez a bufé. Mivel egésznapos jegyet váltunk, megéhezunk és a bufében válogatunk, a kínálat a bufé szintjén megfelelo is lenne, viszont a minoség az egyszeruen borzalmas. Újra és újra megfogadjuk, hogy tobbé nem eszunk itt, de aztán az éhség erosebb az elhatározásnál.
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Valóban Hévízen a tavon a gyógyfürdő közepén is ebédelhetsz egyet!
Ez az étterem is szerintem az épület fennállása óta itt van. Nagyon sok ülőhellyel, de még nagy tömeget sem láttam itt soha az étteremnél. Pedig az árak nem olyan magasak, hogy ne lehetne megfizetni. Talán ennek az lehet az oka, hogy a három órás belépőbe nem igazán fér bele egy hosszabb ebéd vagy vacsora. Mi már többször ettünk itt van ami jobb van ami kevésbé.
Tó Közép Büfé Hévíz - Külső kép