Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Régóta szerettünk volna a hotelban pihenni. Nem csalódtunk. A szálloda nem új,de ár, érték arányban kiváló. Házias ételek vannak,megfelelő mennyiségben és választékban. Személyzet kedves,mosolygós. A Gyógyvizes medencék nagyon jók,a kültéri medence kiváló. Nagyon jól lehet pihenni. Ágy kényelmes,matrac,párna,paplan nem foltos.
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt anita1! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Örülünk, hogy elégedett volt a gyógymedencékkel és a külső medencével, étkezéssel, személyzettel, tisztasággal, a kényelemmel és az ár érték aránnyal. Reméljük, hogy már törzsvendégként újra visszatér hozzánk! Üdvözlettel: az Aquamarin csapat
2018. augusztus 16., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Gyenge 2017. december 28.a párjával járt itt
Régebben már jártunk a hotelben,azt gondoltuk nem érhet meglepetés. Első nap,alighogy lefeküdtünk,ágyi poloskák jelentek meg az ágyban. A döbbenet után fotókat készítettem,majd jeleztem a recepción. A recepciós meg sem lepődött,elnézést sem kért. Kaptunk egy másik szobát,ezzel el is volt intézve.
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Sáska László Úr, Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Ágyi poloska „ügyben” természetesen kihívtuk a gázmestert, aki valóban talált kártevőt az első szobában (ahol Ön 18:00 körül észrevette a rovart és nem is aludt ott) és elvégezte a szükséges beavatkozást.
2018. január 4., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
2017. november 27.barátokkal járt itt
Ár-érték aránynak nagyjából megfelelő szálloda. Kényelmes tiszt szobákkal. Mi a B éületrészben voltunk -ami az új a leírás szerint- ott fütés csak este 6 után volt. Fürdés után felérkezve a szobába, hideg volt. Az értkeszés, főleg a vacsora gyenge. Íztelen, nem változatos max 3-4 féle étel, amiből a fele az oroszoknak készül.
2016. december 2.a párjával járt itt
Összességében tetszett, egy 2 éjszakás "hétköznapi akciót" töltöttünk el a férjemmel. A gyógymedencéje miatt választottuk. Az első benyomás kicsit rémisztő volt az A épület külsejét látva, amelyre ráférne a felújítás, de kellemesen csalódtunk. Ugyan kicsit szocreál a folyosók hangulata, de a B épület barátságosabb, és a szoba is ízléses, kényelmes volt,mindennel felszerelve.
Hotel Aquamarin Hévíz - SzobákHotel Aquamarin Hévíz - SzobákHotel Aquamarin Hévíz - VendéglátásHotel Aquamarin Hévíz - Szobák
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy korrekt, tárgyilagos módon írta meg véleményét. Sajnos sok vendégünk nem olvassa el ismertetőinket, nem foglalkozik az ár / érték aránnyal és ezért durván alul pontozza a hotelt. Reméljük, hogy nem csak „lehet”, hanem valóban visszatérnek még hozzánk!
2016. december 5., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 12.kollégákkal járt itt
Ez a szálloda nekem több, mint egy hotel. . . szüleim még itt üdültek a 60-as években, az akkor még postás szakszervezeti üdülőben. Azóta többször jártam itt, szeretjük most is, lassan, de biztosan újítgatják, szépítik, és ez rá is fér. Gyógyászati része különösen jó, az étterem is elfogadható, szocreál kinézetét feledtetik a finom ételek, és a személyzet kedvessége.
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Rózsa! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Bízunk benne, hogy még nagyon sokáig törzsvendégünk lesz! Üdvözlettel: az Aquamarin csapat

2016. november 15., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Átlagos 2016. október 3.a párjával járt itt
1. Az étteremben nincs terítő az asztalon, hanem mint a büfékben, csak papír alátét, ezen nincs négy nyelvű köszöntés (ez nem méltó egy ilyen hotelhez)
2. A kávéautomatán nem volt presszókávé-gomb, csak "gyenge hosszúkávét" lehetett kapni. 3.
Átlagos 2016. június 19.barátokkal járt itt
A szálloda közel van a központhoz, a tófürdőhöz. Az A épületben kétáagyas classik tipusú szobánk volt erkéllyel. A szoba mostanában felújított elég nagy, a bútorzat részben új. Ebből a szobából jó volt a kilátás. Az ablakon redőny és szúnyogháló. Ez jó pont! A szobában vízforraló. Az erkélyen ruhaszárító!
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Csorildi! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy elégedett volt a szobával, étkezésekkel, személyzettel. Sajnáljuk, hogy a fedett fürdő csalódást okozott. Sajnos Önnek abban teljesen igaza van, hogy elhasználtnak tűnik a berendezés.
2016. június 21., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Átlagos 2016. június 9.a párjával járt itt
ismerősöm ajánlotta a hotelt,kezdésnek felhívtam a hotelt milyen áron tudnak szobát ajánlani. kiderült,hogy 1 oldalon olcsóbb az ajánlat mint a hotelnál. nagyon jó helyen van,közel a központhoz,csöndes nyugodt helyen,parkoló hátul a kertben a bőröndöt végig kell vonszolni az egész hotelon a lépcsőn húzva az éppen átépítés alatt lévő étterem mellett,mi a b épületben kaptunk szobát az alagsorban(lehet jobb lett volna a hotelnál foglalni?
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt "MP", Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat és örülünk, hogy hallgatott ismerősére! Írásából úgy vesszük ki, hogy nem csalódott a tippben és összességében elégedett volt. Külön örülünk, hogy Ön is tovább fog minket ajánlani és reméljük, hogy még sokszor visszatér hozzánk!
2016. június 14., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Kiváló 2016. május 17.egyedül járt itt
Csendes környezetben van és megérkezésemkor,nagyon szivélyesen fogattak párperc után máris elfoglalhattam a szobát. Kértem kezeléseket és megvolt az időpont is dokinál. Minden rendben ment ki irták kezeléseket,mindenki kedves volt,Étkezés svéd asztalos reggeli valamint vacsoravolt,finom és változatos volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy benyomását megosztotta velünk! Nagyon örülünk, hogy mindennel elégedett volt. Reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönhetjük!

Üdvözlettel: Hotel Aquamarin csapata
2016. május 24., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
2016. február 24.családjával járt itt
A belső medencék hőmérséklete kellemes, hétköznap lévén nem volt nagy zsufi. A szaunák tágasak és jók, jó, hogy bővítették a számukat. Az ételek jóízűek voltak, kivéve egy pudingot. Az "A" épületi szobánkban volt pár kellemetlenség: a vécé öblítésénél legalább 4-szer vagy 5-ször kellett megvárni a tartály feltöltődését, mert nem vitte le a tartalmat, még a papírt sem.
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! A kinti medence szellőztetése szinte 100%-ban megoldódott. Szélsőséges időjárási viszonyok között sajnos valóban van némi átmeneti idő, amikor sűrűbb a pára. Azon még mindig dolgozunk, hogy a vendégek önhatalmúlag ne "kezelhessék" a nyílászárókat (sem).
2016. február 25., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***