Debrecen

Debrecen adatlapja

Regisztráció2013.04.26
Utoljára itt2013.12.27

Kiváló 2013. június 8.gyerekekkel járt itt
Kislányommal 2x7 éjszakát töltöttünk Hotel Vitálba. A szállóda szép,tiszta,nagyon barátságos. Ételek nagyon finomak,és választékosak. Wellnes részlegük nagyon jó. Személyzet nagyon segitőkész,és udvarias. Pihenésre a legmegfelelőbb hely. Főnök Úr nagyon barátságos,és mindent elkövet,hogy a vendég jól érezze magát.
Kiváló 2013. május 13.családjával járt itt
2-szer 1 hetet töltöttünk a szállóában,mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Nagyon jól éreztük magunkat,nagyon vissza vágyunk,de sajnos már a kislányom 14 elmult,és teljes árat kell fizetni,és sajnos 1 keresetből ez nem megy. Mindenkinek ajánlom, csalódni nem fog. A konyha osztályon felüli,ilyen jól sehol nem főznek.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Helios Hévíz -
Kiváló 2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hely. Nagyon jó,hogy a szállodában van medence,de igazán az a legjobb,hogy naponta többször is mehettünk a tóra fürödni. Konyhájuk jó,felszolgálók nagyon udvariassak,főleg T. Szilárd,és a főnök úr. Recepción mindenki készséges és kedves főleg Donáld. Csendes hely igazi pihenésre alkalmas. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Felhasználó fényképei:
Hotel Spa Hévíz Hévíz - Hotel Spa Hévíz Hévíz - Hotel Spa Hévíz Hévíz -