Hotel Kalma Hévíz ★★★

Hotel Kalma Hévíz
Hotel Kalma HévízHotel Kalma Hévíz
Hotel Kalma HévízHotel Kalma Hévíz

Hotel Kalma Hévíz bemutatkozása

A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a Hévízi Tófürdőtől 2 percre található. Az apartman szálloda saját gyógyászati részlege hagyományos hévízi kúrával és sokrétű egészségügyi kezelésekkel várja a gyógyulni vágyókat.

A Hotel Kalma legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kalma Hévíz - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
2025.01.01-ig
Hotel Kalma Hévíz - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.01.01-ig
47.405 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Hotel Kalma Hévíz vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. november 13.családjával járt itt
Kiváló szálloda azoknak, akik abszolút központi helyen, fiatalos, modern, tiszta, jó beosztású apartman szobát szeretnének, mindehhez nagyon kellemes, családias légkört, figyelmes, barátságos személyzettel. A hotellel szimbiózisban működő Gyöngyvirág étterem nem kínál óriási választékú büfévacsorát, de a választható vacsorák bőségesek, finomak, változatosak, mindez a városban meglehetősen szokatlan módon igen kedvező áron.
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Április elején jártunk a hotelben feleségemmel. Jól éreztük magunkat.
A szállás modern, tiszta, tágas. Nagyon jó elhelyezkedésű, központi helyen van, közel a fürdőhöz. Az étterem választéka lehetne bővebb, de az ételek íze és felszolgálása nagyon jó. Parkolás a mélygarázsban jól megoldott. Személyzet udvarias, segítőkész és barátságos.
Hotel Kalma Hévíz - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 115 hasznos szavazat
Kiváló 2014. október 2.gyerekekkel járt itt
Lányunk kiköveteli mindig a visszatérést,és ahhoz is ragaszkodik,hogy a 'fa' alatt foglaljunk helyet,asztalt. A 'fa' számunkra,felnőttek számára is szimpatikusan jeleníti meg azt a koncepciót,ami az egész ház szellemiségét áthatja - berendezésben,vendéglátásban: egyszerű,őszinte,segítő- és szolgálatkész.
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
2014 augusztusában jártunk itt. Pár napot töltöttünk el kiskutyával. Sajnos az időjárás nem kedvezett számunkra,de azért kis sétákat tudtunk tenni. A szállás kifogástalan,tiszta,szép,izléses. Mindenünk meg volt,amire szükségünk lehetett. Közel van mindenhez. A közeli kiserdőkben is tudtunk sétálni. Gyógyfürdője is szép a városnak. Mi a villa részébe voltunk,az is tökéletes volt.
Hotel Kalma Hévíz - SzobákHotel Kalma Hévíz - Külső képHotel Kalma Hévíz - KörnyékHotel Kalma Hévíz - Külső képHotel Kalma Hévíz - Szobák
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Az év/2013/ közepén voltunk ott. Mindennel meg voltunk elégedve. A kis étterem étel és italajánlata jó. Mivel a város közepén van, amit akartunk könnyen és gyorsn megközelithető volt. A személyzet kedves és kézséges, mindenben segitőkész volt. Talán egy valamit tudok emliteni ami problémát okozott: mivel nagy autóval voltunk a gépkocsi elhelyezése kissé nehézkes volt.
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Télen voltunk ebben a kis hotelban, gyerekekkel. Központi helyen van, közel a gyógyfürdőhöz, de mi csak a hotel wellness részlegét használtuk, ami bár kicsi, de mégsem volt zsúfolt. Az apartman kellemes berendezésű, tiszta, jól felszerelt konyhával, legalábbis ami pár nap alatt kellhet, az mind megtalálható.
Hotel Kalma válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen megtisztelő értékelését. Reméljük, hogy nagyon jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várja Önöket legközelebb is a Hotel Kalma.
2013. október 8., Hotel Kalma
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Évek óta (már legalább 5 alkalommal)rendszeresen visszajáró vendégek vagyunk amióta felfedeztük ezt a szállási lehetőséget. Nagyon szép környezettel, kellemes udvarias vendéglátással várnak minden évben. Nagyon szeretjük, mert közel van a fürdő, ugyanakkor a szálló a központban van. Kellemes és nagyon jó az étteremi kiszolgálás.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon jó kis helyen van a városban,Közel a fürdőhöz,a,tóhoz,autóbuszpályaudvarhoz. Az étkezés is kielégítően megolható. Rendezvények színhelye is a közelben van.
a szállás nagyon kényelmes. Maga a Hotel nagyon mutatós.
a személyzet nagyon kedves,figyelmes. Egy fárasztó kirándulás
után igénybe vehető a szauna és a jacuzzi.
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Rendszeresen , évente visszajáró vendégek vagyunk. A város központjában van, kellemes környezetben, kedves , figyelmes kiszolgálással párosul a csendes, kényelmes szálloda.
A gyógyfürdő közelsége (100 m ) a Hévízi tó csodálatos erelye és szépsége pótolhatatlan, és rendszeresen viszzahív.
Hotel Kalma Hévíz - Környék
Hotel Kalma Hévíz a térképen
8380 HévízRákóczi utca 12-14.
• szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Mélygarázs, őrzött: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem